اگر نیازمند نصب درب و پنجره دوجداره در نوشهر و استان مازنداران هستید می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.
درب و پنجره دوجداره در نوشهر

درب و پنجره دوجداره در نوشهر به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود از جمله :

  • امنیت بالا
  • عایق صدا و حرارت
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی
  • مقاوم در برابر تغییرات آب وهوایی
  • غیرقابل اشتعال
  • مقاوم در برابر پوسیدگی وخوردگی

با استقبال روزافزونی مواجه شده است. شما می‌توانید قیمت محصولات شرکت پنجره شهر را از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

درب و پنجره دوجداره در نوشهر

پنجره دوجداره نوشهر

زیبایی منحصر به فرد، امنیت بالا، عمر طولانی، عایق صوتی و حرارتی تنها بخشی از ویژگی‌های این نوع از پنجره‌ها می‌باشد که امروزه شما می‌توانید در بسیاری از ساختمان‌های اداری و مسکونی آنها را مشاهده نمایید. شما می‌توانید از پنجره‌های UPVC در پروژه‌های نوسازی که قبلا از پنجره‌های قدیمی استفاده کرده‌اند و یا در ساختمان‌های نوسازی که در حال آماده‌سازی برای نصب پنجره می‌باشد استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید تمامی محصولات شرکت پنجره شهر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل توسط تیم پنجره شهر تعمیر و یا تعویض می‌گردد.

درب و پنجره دوجداره در نوشهر

فروش و نصب پنجره دوجداره در نوشهر و استان مازندران

تجربه، تخصص و تعهد بخشی از ویژگی‌های شرکت پنجره شهر می‌باشد که در راستای رضایت شما توسط این شرکت بکار گرفته می‌شود. این دفتر دارای بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه تولید و نصب انواع پنجره‌های دوجداره می‌باشد. شما می‌توانید انواع مختلفی از پنجره‌ها را در ابعاد مختلف و در طرح و رنگ‌های متنوع و همچنین با برندهای مطرح سفارش دهید، تا در مدت زمان کوتاه برای شما نصب شود. لازم به ذکر است تمامی محصولات درب و پنجره نصب شده توسط این شرکت دارای گارانتی فروش بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از نصب توسط ما در مدت زمان گارانتی قابل بررسی و تعمیر می‌باشد.

درب و پنجره دوجداره در نوشهر

درب و پنجره دوجداره در نوشهر


قیمت پنجره دوجداره نوشهر

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می‌تواند روی قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار باشد. برای مثال : ابعاد پنجره دوجداره، یراق آلات مورد استفاده در پنجره، نوع پروفیل مورد استفاده شیشه دوجداره و…

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس  :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰