توری پلیسه بابل

اگر از ورود حشرات به منزل خود کلافه شده اید و برای مطبوع شدن هوای داخل فضای خانه نیازمند این هستید که درب و پنجره ی خود را باز بگذارید، بهترین راه حل استفاده از توری های پلیسه است. می توانید به راحتی با ما در تماس باشید تا به صورت کامل از مشاوره تا اجرا همراه شما باشیم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر مطالبی در مورد توری پلیسه بابل بخوانید.

مناسب ترین نوع نصب توری برای پنجره‌های دوجداره upvc ، نصب توری پلیسه‌ای می‌باشد. با نصب توری پلیسه‌ای برای توری پنجره دوجداره تان ظاهر زیباتری برای منزلتان فراهم کنید. توری پلیسه پنجره دوجداره دارای فریمی از جنس آلومینیوم و توری از الیاف شیشه و پلی استرمی باشد که ضد گرد و غبار بوده و شما به آسانی از پشت توری پنجره‌های دوجداره شاهد زیبایی‌های فضای بیرون منزلتان خواهید بود.

توری آکاردئونی یا توری پلیسه ، همان طور که از نام آن پیداست جمع شونده می باشند و می توانید در صورت نیاز به طور کامل باز یا بسته شوند. همچنین این توری ها دارای مقاومت بالایی نسبت به تابش خورشید و رطوبت هوا می باشند، به همین دلیل برای تمام اقلیم اب و هوایی مناسب هستند.

مزایای توری پلیسه آکاردئونی :

  • شستشوی آسان و سریع
  • طول عمر و دوام بالا
  • مناسب برای تمامی آب و هواها
  • قابل استفاده برای پنجره های یو پی وی سی و آلومینیوم
  • جلوگیری از ورود حشرات ریز و درشت به خصوص در فصول گرم و معتدل سال

توری پلیسه بابل

انواع توری پلیسه در بابل:

  • توری پلیسه معمولی
  • توری پلیسه مگنتی

توری پلیسه معمولی در بابل:

این توری ها از همان نوع پلیسه یا آکاردئونی می باشند که در توری پلیسه معمولی چارچوب ثابت بوده و توری در چارچوب حرکت می‌کند.  توری پلیسه معمولی دارای مگنت نمی باشند و فقط به شکل تاشو جمع می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و عکس های مرتبط می توانید مقاله ی توری پلیسه معمولی را مطالعه کنید.

 

توری پلیسه مگنتی در بابل:

این نوع توری همانطور که از نام آن پیداست در ساخت آن از مگنت یا آهنربا استفاده شده است و مزیت آن نسبت به توری پلیسه معمولی این است که می توان برای شستشو آن را از قاب جدا کرد و سپس با دقت سر جای خودش قرار داد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر می توانید مقاله ی توری پلیسه مگنتی را مطالعه کنید.

توری بابل

مقایسه توری پلیسه مگنتی و توری پلیسه معمولی:

تفاوت این دو نوع توری در این می باشد که درتوری مگنتی قسمت بسته شدن توری، به کمک یک مگنت و آهن ربا چفت می شود و به همین دلیل این نوع توری خاصیت جدا شدن از قاب خود را دارد تا بتوانیم به راحتی شستشوی آن را انجام دهیم ، اما در توری تاشوی معمولی، مگنت وجود ندارد و نمی توان برای شستشو آن را از قاب آلومینیومی خود جدا کرد.

توری پلیسه برای چه مکان هایی مناسب می باشد؟

توری های آکاردئونی برای اکثر فضاها مناسب می باشند. این توری ها هم برای درب ها و هم برای پنجره ها قابلیت نصب دارند. همین طور برای پنجره های یو پی وی سی و پنجره های آلومینیوم نیز قابل استفاده و نصب می باشند.

رنگ بندی توری آکاردئونی در بابل:

قاب آلومینیومی توری های پلیسه دارای رنگ بندی متنوعی می باشند که برای رنگ های مختلف درب و پنجره کاربرد دارند. این توری ها در رنگ های سفید، مشکی، قهوه ای و … موجود می باشد که در تصویر زیر می توانید رنگ های دیگر آن را مشاهده کنیم.

توری پلیسه بابل

توری پلیسه بابل

قیمت توری پلیسه تاشو در بابل:

قیمت توری پلیسه بر حسب متر مربع می باشد. برای محاسبه قیمت این توری ها، باید عرض آن را در ارتفاع ضرب کنید تا مساحت آن بدست بیاید.

رنج قیمت این توری ها از مترمربعی ۲۸۰ هزارتومن تا ۴۸۰ هزار تومن بسته به رنگ و نوع توری می باشد. برای استعلام دقیق تر قیمت می توانید با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

 

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده‌های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۷۳۷