شیشه ضد حرارت شومینه

شیشه ضد حرارت شومینه


از شیشه ضد حرارت شومینه می توان به عنوان سپر های حرارتی شفاف و مقاوم در برابر آتش استفاده کرد. به مرور زمان و پیشرفت در ساخت انواع شومینه ها امروزه انواع شومینه های مدرن با سوخت های متفاوت ساخته و تولید شده که می توان از هرکدام بر اساس نیاز و مطابقت با دکوراسیون خود استفاده کرد. شومینه به عنوان یک وسیله گرمایشی در بسیاری از خانه ها کاربرد دارد، جهت تامین ایمنی و جلوگیری از نفوذ شعله های آتش، استفاده از شیشه مخصوص شومینه بهترین روش می باشد که در برابر آتش مقاوت بسیاری دارد.

شیشه ضد حرارت شومینه
شیشه ضد حرارت شومینه

شیشه ضد حریق شومینه

یکی از مهم ترین وسایل گرمایشی است که اکثرا از شیشه مخصوص شومینه استفاده می شود. این شیشه مخصوص شومینه و از نوع شیشه نسوز ضد حریق می باشد. شومینه وسیله ی گرمایشی است که در اکثر خانه ها کاربرد دارد. بهترین روش این می باشد که از شیشه مخصوص شومینه استفاده شود که در برابر آتش مقاومت بسیار زیادی دارد. شیشه مخصوص شومینه از هدر رفتن گرمای محیط جلوگیری می کند.

از شومینه می توان به عنوان سپرهای حرارتی شفاف و مقاوم در برابر آتش استفاده کرد. این سپر ها برای آتش نشان ها بسیار ضروری هستند. این نوع از شیشه ها برای شومینه استفاده می شوند. به مرور زمان و پیشرفت در ساخت انواع شومینه ها امروزه انواع شومینه های مدرن با سوخت های متفاوت و تولید شده که می توان از هر کدام بر اساس نیاز و مطابقت با دکوراسیون خود استفاده کرد.

شیشه ضد حرارت شومینه
شیشه ضد حرارت شومینه

کاربرد شیشه ضدحرارت شومینه

از مزیت های شیشه شومینه می توان به سبکی وزن آن ها ویژگی اپتیکی مناسب، مدت زمان زیاد مقاومت در برابر آتش در حدود 120 دقیقه و دمای 300 درجه نام دارد. از دیگر مزایای شیشه های ضد حریق امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هدر رفتن گرما و سرمای موجود در محیط ساختمان می باشد. این شیشه ها توانایی نگهداری و حفظ دمای محیط را دارا می باشند و نقش بسیار مهمی در کاهش مصرف انرژی ایفا می کند. حفظ نظافت و پاکیزگی محیط دیگر مزیت نصب شیشه های ضد حریق می باشد.

شیشه ضد حرارت شومینه
شیشه ضد حرارت شومینه

شیشه جلو شومینه

شومینه دارای ساختاری می باشد که در داخل دیوار برای روشن کردن آتش و ایجاد سیستم گرمایشی جهت ایجاد گرما در محیط به کار می رود. البته در گذشته از شومینه علاوه بر گرمادهی برای پخت و پز نیز استفاده می شده. برای خروج گاز های ناشی از سوختن در داخل شومینه نیز توسط لوله ای که داخل دیوار تعبیه شده به بیرون هدایت می شود. شومینه و شیشه جلوی شومینه دارای انواعی از مدل های مختلف می باشد که هر کدام از این مدل ها را می توان متناسب با دکوراسیون خانه ها مورد استفاده قرار داد.

شیشه ضد حرارت شومینه
شیشه ضد حرارت شومینه

مهم ترین مسئله ای که در ساختار شومینه باید به آن توجه کرد این موضوع می باشد که افراد در معرض شعله های آتش قرار نگیرند و هم چنین گازهای ناشی از سوختن مواد آتش زا داخل شومینه به فضای داخلی خانه نفوذ نکند. برای همین می توان از شیشه جلو شومینه استفاده نمود تا مانع از نفوذ آتش و گاز و دود ناشی از سوختن به داخل فضا شود.

شیشه جلو شومینه باید از شیشه ای بسیار مقاوم و ضد حرارت باشد تا بتواند دمای بالا را تحمل کند بدون این که آسیبی به شیشه وارد گردد.

شرکت پنجره شهر تولید و کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

011-32323297

00911318003

09113180040

09113180050

شیشه دوجدارهشیشه های لمینیت

شیشه جلو شومینهشیشه شومینه خانه دریاشیشه ضد حرارت شومینهشیشه ضد حریق شومینهشیشه نشکن شومینه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *