نرده یا حفاظ از قدیم جزء نیاز معماری بوده است و با پیشرفت تکنولوژی تغییراتی در جنس، طرح و ظاهر آن ایجاد شده است. نرده شیشه ای در بهشهر نسل جدیدی از نرده های محافظ است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است از این نوع نرده می توان در راه پله داخلی خانه، نرده دور وید، راه پله ساختمان های ادارای و تجاری و به عنوان محافظ و جان پناه در بالکن و تراس به کار برده شود.

فروش نرده شیشه ای در بهشهر

شرکت پنجره شهر در زمینه فروش نرده شیشه ای در بهشهر در خدمت مشتریان محترم می باشد. نرده شیشه ای یک نرده مدرن با طرح های گوناگون جهت استفاده در فضای راه پله ها، بالکن، استخر، دوردوشی شیشه ای و … می باشد. این نوع نرده های دارای مدل ها و طرخ های متنوعی است که می توان بر اساس نمای داخلی و خارجی ساختمان و فضای محل اجرا از آنها استفاده نمود.

نرده شیشه ای در بهشهر، نرده شیشه بهشهر، فروش نرده شیشه ای در بهشهر، خرید نرده شیشه ای بهشهر، نرده شیه ای اکسپوز بهشهر، نرده شیشه ای کامپوننت در بهشهر، نرده شیشه ای اسپیگت بهشهر، نرده شیشه ای فیکس پوینت در بهشهر

انواع نرده شیشه ای

شیشه استفاده شده در نرده شیشه ای به دو دسته تقسیم می شود.

  1. شیشه سکوریت
  2. شیشه لمینت

نصب و اجرای نرده شیشه ای بهشهر

شرکت پنجره شهر با دارا بودن تیم گسترده فروش و اجرای نرده شیشه ای با کیفیت شهر بهشهر و استان مازندارن آماده ارائه زیباترین و مناسب ترین قیمت نرده به هموطنان ساکن در استان مازندران است. این نرده‌ها به زیباتر شدن فضا کمک می‌کند و از طرف دیگر با مشکل زنگ زدگی و پوسیدگی مواجه نخواهید شد. در نتیجه برای مدت زمان طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می‌کند.

نرده شیشه ای در بهشهر، نرده شیشه بهشهر، فروش نرده شیشه ای در بهشهر، خرید نرده شیشه ای بهشهر، نرده شیه ای اکسپوز بهشهر، نرده شیشه ای کامپوننت در بهشهر، نرده شیشه ای اسپیگت بهشهر، نرده شیشه ای فیکس پوینت در بهشهر

قیمت نرده شیشه ای بهشهر

قیمت یک محصول این روزها از سوالات رایج بوده و اهیت بالایی دارد. جهت تعیین قیمت نرده های شیشه ای نیاز است که پارامترهای قیمت گذاری به طور دقیق مشخص شود. نوع هندریل، جنس شیشه، ضخامت شیشه و … از عوامل تاثیر گذار بر قیمت می‌باشند. جهت استعلام قیمت با شماره‌های مندرج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، نرده شیشه ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰