نرده شیشه ای در رویان، نرده شیشه رویان، فروش نرده شیشه ای در رویان، خرید نرده شیشه ای رویان، نرده شیشه ای اکسپوز رویان، نرده شیشه ای کامپوننت در رویان، نرده شیشه ای اسپیگت رویان، نرده شیشه ای فیکس پوینت در رویان

استفاده از نرده شیشه ای در رویان، علاوه بر تامین امنیت، زیبایی خاصی به منزل یا محل کار شما می دهد. این نوع نرده ها امروزه مورد استقبال بسیاری از معماران و طراحان ساختمان ساز قرار گرفته است. چنانچه قصد خرید و اجرای نرده شیشه ای در رویان و سایر شهرهای استان مازندران را دارید با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

نصب و اجرای نرده شیشه ای در رویان

نرده شیشه ای علاوه بر زیبایی و تامین امنیت باید از استقامت کافی نیز برخوردار باشد تا تحمل بار و ضربه وارد شده به آن را داشته باشد. ضخامت این نرده ها باید  از ۸ میلیمیتر کمتر نبوده و ارتفاع آن حداقل ۹۰ سانتی متر می باشد. اگر قصد اجرا نرده شیشه ای با کیفیت و استاندارد را دارید پنجره شهر با کادری مجرب و حرفه ای و با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان آماده خدمت رسانی می باشد.

انواع نرده شیشه ای رویان

مزایای نرده شیشه ای بالکن در رویان

  • نصب سریع
  • شستشو آسان
  • شفاف بودن شیشه ها
  • مستحکم و ایمن بودن
  • شیشه فضای بیشتری ایجاد می کند
  • و…

فروش نرده شیشه ای در رویان

نرده شیشه ای یک نرده مدرن با طرح های گوناگونی جهت استفاده در فضای راه پله ها، بالکن، استخر، دور دوشی و … می باشد. چنانچه قصد خرید نرده شیشه ای و یا مشاوره در این  زمینه را دراید با شماره های مندرج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت نرده شیشه ای رویان

قیمت نرده شیشه ای بر اساس هر مترمربع نرده اجرا شده تعیین می شود. نوع و ضخامت شیشه ها، کیفیت و مدل اتصالات به کار رفته در نرده و … از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی نرده شیشه ای می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، نرده شیشه ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰