نرده شیشه ای در نور، نرده شیشه نور، فروش نرده شیشه ای در نور، خرید نرده شیشه ای نور، نرده شیه ای اکسپوز نور، نرده شیشه ای کامپوننت در نور، نرده شیشه ای اسپیگت نور، نرده شیشه ای فیکس پوینت در نور

یکی از بهترین انواع نرده، نرده شیشه ای می باشد که در سالهای گذشته توانسته نظر مشتریان را جلب نماید. نصب و راه اندازی این نرده ها کار بسیار تخصصی است و پیشنهاد می شود تنها با مراکز معتبر و حرفه ای همکاری کنید. تیم پنجره شهر متخصص در نصب نرده شیشه ای در نور و تمام شهرهای مازندران، آماده ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب در نور می باشد.

نرده شیشه ای نور

نرده شیشه ای علاوه بر زیبایی و تامین امنیت باید از استقامت کافی نیز برخوردار باشد تا تحمل بار و ضربه وارد شده بر آن را داشته باشد. ضخامت این نرده ها می بایست از ۸ میلیمتر کمتر نبوده و ارتفاع آن حداقل ۹۰ سانتی متر باشد.

نرده شیشه ای در نور، نرده شیشه نور، فروش نرده شیشه ای در نور، خرید نرده شیشه ای نور، نرده شیه ای اکسپوز نور، نرده شیشه ای کامپوننت در نور، نرده شیشه ای اسپیگت نور، نرده شیشه ای فیکس پوینت در نور
نرده شیشه ای در نور

 

فروش نرده شیشه ای در نور

شرکت پنجره شهر در زمینه فروش نرده شیشه ای در نور در خدمت مشتریان محترم می باشد. نرده شیشه ای یک نرده مدرن با طرح های گوناگون جهت استفاده در فضای راه پله ها، بالکن، استخر، دوردوشی شیشه ای و … می باشد. این نوع نرده های دارای مدل ها و طرخ های متنوعی است که می توان بر اساس نمای داخلی و خارجی ساختمان و فضای محل اجرا از آنها استفاده نمود.

انواع نرده شیشه ای

شیشه استفاده شده در نرده شیشه ای به دو دسته تقسیم می شود.

  1. شیشه سکوریت
  2. شیشه لمینت

 

ضرورت استفاده از نرده شیشه در نور

نیاز به نرده مناسب برای تامین ایمنی افراد در مکان های مختلف همواره امری ضروری بوده است. نرده های فلزی و یا چوبی همیشه خطر سقوط کوکان و سالمندان را افزایش می دهد. همچنین در مقابل حرارت و یا رطوبت در مکان های غیر مسقف، قابل فرسایش و خرابی هستند. اما نرده شیشه ای به عنوان محافظ شفاف و شیشه ای به صورت گارد به افزایش ایمنی و زیباتر کردن محیط کمک می کند.

قیمت نرده شیشه ای نور

شرکت پنجره شهر ارائه دهنده انواع سیستم های نرده شیشه ای با قیمت بسیار مناسب می باشد. قیمت نرده شیشه ای با توجه به متراژ بر حسب مترمربع و نوع یراق و شیشه مصرفی محاسبه می شود.

 

رضایت مشتری

هدف ما این است که به شما مشتریان عزیز خدمات استثنایی ارائه دهیم.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، نرده شیشه ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰