نانو شیشه خودرو

نانو شیشه خودرو


نانو شیشه

نانو شیشه خودرو با ایجاد لایه ای شفاف روی سطح شیشه، در هنگام بارندگی از پخش شدن قطرات آب بر روی سطح شیشه اتومبیل جلوگیری می کند.

نانو شیشه خودرو
نانو شیشه خودرو

نحوه عملکرد نانو شیشه

با اعمال محلول نانوکلوئید بر روی سطح شیشه، سطح دارای خاصیت آبگریزی و خود تمیزشوندگی شده و در برابر انواع کثیفی مقاوم می شود و بارش باران شدید باعث تمیز شدن شیشه ها می گردد. اعمال این پوشش بر روی سطح شیشه منجر به افزایش زاویه (بیش از 110 درجه) قطرات آب با سطح خواهد شد و این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کامل کروی آب(یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی ها از روی آن می گردد. همچنین اعمال پوشش نانو بر روی سطح شیشه باعث محافظت در برابر اشعه UV خورشید، جلوگیری از جذب عمق آلودگی ها روی سطح، خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران های اسیدی می شود. اعمال این پوشش بر روی سطح، سطح شیشه را مات و براق نمی کند و همچنین می تواند از اشیای داخل ساختمان یا خودرو نسبت به نور خورشید محافظت کند.

نانو شیشه خودرو
نانو شیشه خودرو

دلیل انجام نانو شیشه خودرو

معمولا در بیشتر شیشه های خودرو شیشه هایی که از آنها استفاده های صنعتی می شود، سطح شیشه به مرور زمان ساییده و بر روی آن چاله های ریزی ایجاد می شود. این پوشش علاوه بر ضد آب و ضد لک کردن شیشه که از کثیف شدن آن جلوگیری میکند، خواص مکانیکی شیشه را نیز افزایش می دهد. همچنین به دلیل عدم جذب آلاینده ها بر روی سطح شیشه، با وزش باد و بارش، شیشه تمیز می شود.

مزایای نانو شیشه خودرو

  • سدی در برابر اشعه uv خورشید
  • افزایش زاویه قطرات آب با شیشه
  • جلوگیری از سائیده شدن به وسیله عبور ریزگردها از روی سطح
  • خاصیت آسان تمیزشوندگی و مقاومت در برابر باران های اسیدی
  • غلتیدن قطعات کاملا کروی آب روی سطح و شسته شدن آلودگی ها از روی شیشه

در پنجره شهر بهترین محصولات؛ درب و پنجره دوجدارهupvc، توری پلیسه، پرده های مدرن، نرده شیشه ای و … را مشاهده کنید.

دسته بندی نشدهنانونانو شیشه خودرو

نانونانو آبگریز شیشه خودرونانو پنجره شهرنانو شیشهنانو شیشه خودرونانو شیشه خودرو آملنانو شیشه خودرو ایزدشهرنانو شیشه خودرو بابلنانو شیشه خودرو بابلسرنانو شیشه خودرو بهشهرنانو شیشه خودرو خانه دریانانو شیشه خودرو دریاکنارنانو شیشه خودرو رویاننانو شیشه خودرو سارینانو شیشه خودرو قائمشهرنانو شیشه خودرو نورنانو شیشه خودرونوشهرنانوی آبگریزنانوی شیشه اتومبیلنانوی شیشه خودرونانوی شیشه ماشین

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *