نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه‌ ای اکسپوز با استفاده از پایه های u شکل آلومینیومی که در فواصل ۱۵ تا ۲۵ سانتی‌متر در کف سازه نصب می‌شوند، جام‌های شیشه‌ای را نگه می‌دارند. پس از جایگذاری، جام های شیشه در پایه‌های آلومینیومی، توسط گیره های نگهدارنده ای که در داخل این پایه‌ها قرار دارند، جای شیشه‌ها را محکم کرده و پس از تراز کردن آن‌ها، یک ورق آلومینیوم بر روی این پایه‌ها قرار داده می‌شود تا در قسمت نصب، نرده شیشه‌ای به صورت یک نوار یک‌دست دیده‌شود.

اجرا نرده شیشه ای اکسپوز

اکسپوز در ۲ مدل اجرا می‌شود:

  • با شیشه سکوریت
  • با شیشه لمینت

نرده اکسپوز با شیشه سکوریت

در مدل اول، از شیشه سکوریت ۸ تا ۱۲ میلیمتر استفاده می‌گردد و برای پایه‌ها نیز از پروفیل آلومینیوم یا استیل استفاده می‌شود. این پروفیل‌ها بر اساس ارتفاع هندریل با فاصله‌های معینی از یکدیگر قرار می‌گیرند. شیشه‌ها در این پروفیل‌ها قرار داده می‌شوند. پایه‌ها نیز با بست شیشه گیر، ثابت و فیکس می‌شوند. در نهایت درپوش آلومینیومی آنادایز بر روی این پایه‌ها قرار می گیرد. قیمت این نوع نرده‌ها که به صورت ترکیبی عرضه می‌شوند، یک سوم نرده‌های تمام شیشه است. برای ساختمان‌های مسکونی و اداری و راه پله و ویلا و بالکن و تراس و محوطه استخر و همین‌طور نمای ساختمان به کار می‌رود.

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده اکسپوز با شیشه لمینت

شیشه لمینت از قرار گرفتن دو عدد از شیشه‌های سکوریت با یکی از ضخامت‌های ۵، ۸ یا ۱۰ میلیمتر کنار یکدیگر، ساخته می‌شود. حداکثر ارتفاع در نرده‌های شیشه لمینت ۱۵۰ سانتی‌متر می‌باشد که استاندارد بین المللی است. این نوع نرده‌ها به صورت نرده‌های تمام شیشه عرضه می‌گردند؛ یعنی فقط از شیشه، هم به عنوان پایه نرده و و هم به عنوان گارد محافظ به کار گرفته می‌شود. ضخامت شیشه ۱۲ تا ۱۶ میلیمتر بوده و از هندریل استیل و آلومینیوم و چوبی استفاده می‌شود. برای اماکن عمومی مانند بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، فرودگاه، مجتمع تجاری و هتل‌ها مناسب است.

برای مشاهده نحوه اجرای به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

ویژگی های نرده شیشه ای اکسپوز

  • استحکام و ایمنی به دلیل استفاده از شیشه سکوریت یا لمینت و استفاده از پروفیل مستحکم
  • تنوع زیاد در رنگ و مدل، متناسب با فضا و سلیقه افراد
  • مقاومت بالا در برابرِ نور خورشید، تغییرات دما و رطوبت
  • نصب سریع و آسان؛ بدون به تخریب، آهن کشی و …
  • ایجاد پارتیشن‌های زیبا و انتقال نورِ طبیعی در محیط
  • عدم ایجاد تغییراتی مانند ازدست‌دادن رنگ و شکل
  • افزایش چشم انداز دید در راه پله‌ها و بالکن‌ها
  • تمیز کردن آسان در صورت بوجود آمدن لک
نرده اکسپوز با شیشه لمینت

فضاهای پیشنهادی نرده شیشه ای اکسپوز

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه‌کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.