سوالات متداول کاربران

 

 

آیا شما سوالی دارید؟

_

لطفا سؤالات زیر را مطالعه کنید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، در انتهای این صفحه سوال خود را از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

سوالات عمومی

قیمت پنجره دوجداره چقدر است؟

یکی از سوالات متداول در مورد درب و پنجره دوجداره نحوه محاسبه قیمت آن می‌باشد. محاسبه قیمت به فاکتورها و عوامل متعددی نیز بستگی دارد که شامل میزان پروفیل مصرفی، یراق آلات، نوع پروفیل، تعداد بازشو، نوع شیشه مصرفی و … می باشد. بدین لحاظ نمی توان بدون اندازه و طراحی پروژه، قیمت دقیقی از آن بدست آورد.

آیا نحوه نصب پنجره در کیفیت نهایی آن تاثیرگذار است؟

قطعا یکی از مهم‌ترین بخش های یک کار خوب نصب استاندارد است. اگر بهترین پنجره توسط یک نصاب ناشی و مواد نامرغوب نصب گردد، بیشتر از شش ماه کار نخواهد کرد.

چه مواردی در نصب استاندارد باید رعایت شود؟

رعایت اصول استانداردی مانند تراز کردن پنجره‌ها و رگلاژ دقیق بازشوها و همچنین استفاده از مواد مرغوب مثل فوم و ماستیک و تعداد و نوع پیچ‌های نصب، در دوام و کارایی پنجره‌ها تاثیر بسزایی دارد.

دلیل تغییر رنگ و زردی در بعضی از پروفیل‌ها چیست؟

دو عامل باعث تغییر رنگ در پروفیل های upvc می شود، عدم تطابق فرمولاسیون با اقلیم منطقه و دیگر آلودگی‌های محیطی که اکثرا بر اثر عدم نظافت پروفیل مخصوصا هنگام جدا کردن برچسب پشت ایجاد می‌شود، دلایل اصلی تغییر رنگ می‌باشد. انتخاب پروفیل مطابق با آب و هوای سخت و نظافت و پروفیل از بروز این اتفاق جلوگیری می‌نماید.

چگونه درب و پنجره دوجداره سفارش بدهیم؟

در پنجره‌های تعویضی عرض و ارتفاع پنجره‌های دوجداره موردنظر را جهت تعویض و یا در پروژه‌های نوساز عرض و ارتفاع فریم انتظار را بدست آورده و با مشخصات موردنظر از جمله نوع یراق آلات یا چگونگی بازشو، رنگ و ضخامت شیشه‌ها، چگونگی نقشه پنجره‌ها و تعداد آنها، محل پروژه و تلفن تماس خود را به فروشنده منتقل نمایید. فروشنده با نرم افزارهای مخصوص قیمت پنجره‌ها را بدست آورده و با شما تماس گرفته و اعلام می‌نماید. قیمت پنجره‌ها با توجه به نوع پروفیل، شیشه و کیفیت ساخت و نوع دستگاه‌هایی که توسط آنها پنجره و شیشه مونتاژ گردیده در سازندگان مختلف متفاوت می‌باشد.

مراحل قبل از ساخت درب و پنجره دوجداره چیست؟
  1. اندازه گیری حدودی و اعلام نقشه و تعداد و محل پروژه به صورت تلفنی یا حضوری
  2. ارسال یا اعلام پیش فاکتور و نقشه اولیه توسط شرکت سازنده
  3. اندازه گیری دقیق جهت ساخت و تهیه نقشه نهایی توسط شرکت سازنده که به صورت رایگان انجام می‌شود و جزء خدمات شرکت سازنده می‌باشد.
  4. انعقاد قرارداد و اخذ پیش پرداخت و قرار گرفتن در برنامه تولید
جهت تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره از چه جنس پنجره هایی می توان استفاده کرد؟

جهت تعویض پنجره‌ها به دلیل تنوع و انعظاف پذیری upvc و وجود پروفیل‌های مخصوص بازسازی در این نوع پنجره‌ها معمولا از پنجره‌های دوجداره upvc به عنوان گزینه جایگزین استفاده می‌شود و سایر صورت‌های پنجره دوجداره معمولا در پروژه‌های تعویضی کارایی ندارند و معمولا توصیه نمی‌شوند.

آیا تعویض درب و پنجره های upvc مستلزم تخریب است؟

در تعویض درب و پنجره‌های قدیمی لنگه‌ها و شیشه‌های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دور تا دور پنجره یا به عبارتی فریم محیطی پنجره که در دیوار فرو رفته باقی می‌ماند و پنجره دوجداره upvc به فریم محیطی باقی مانده پیچ می‌شود. به علت استفاده از پروفیل‌های خاص تعویضی معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی پس از نصب پنجره دوجداره upvc دیده می‌شود.

پنجره سه جداره چیست؟

پنجره سه جداره تکنولوژی جدیدی است که پس از گسترش استفاده از پنجره‌های دوجداره برای ساختمان‌هایی که نیاز بیشتری به عایق بودن پنجره‌ها دارند توسط برخی تولیدکنندگان برتر ارائه می‌گردد.

ضمانت نامه پروفیل شامل چی مواردی است؟ و چه مواردی موجب ابطال آن می گردد؟

ضمانت نامه پروفیل شامل حفظ کیفیت پروفیل از قبیل عدم تغییر رنگ، تغییر ساختار و … می‌گردد. مواردی که موجب ابطال می‌شود:

  • آسیب‌های ناشی از قرارگیری پروفیل در معرض مستقیم شعله آتش
  • آسیب ناشی از نشست ساختمان
  • آسیب‌های ناشی از بلاهای طبیعی مانند زلزله، سیل و …

سایر سوالات

آلومینیوم ترمال بریک چیست؟ و در مقایسه با سایرین چه تفاوت قیمتی دارد؟

آلومینوم ترمال بریک نوعی آلومینوم است که داخل آن مواد پلیمری تزریق می‌شود. این محصول با وجود لایه های پلی آمید عایق بوده و در مصرف انرژی بسیار خوب عمل می‌کند. ولی از لحاظ قیمت معمولا خیلی بیشتر از upvc تمام می‌شود.

ایراد پنجره لولایی این است که در هنگام باز شدن به پرده گیر می کند، راه حل چیست؟

پیشنهاد ما این است که از یراق دو حالته استفاده کنید که علاوه بر کارایی یراق تک حالته در حالت دیگر، پنجره از ضلع بالا حدودا ۲۰ سانتی متر باز می شود. این ویژگی پنجره‌های دوحالته موجب می شود بدون اینکه پنجره با پرده برخورد کند و تداخل داشته باشد، تهویه هوا را مخصوصا در فصل تابستان داشته باشیم.

آیا توری پنجره دوجداره روی هر نوع پنجره قابل نصب می‌باشد؟

بله این توری‌ها با توجه به اینکه فریم جداگانه دارند، قابلیت نصب روی هر نوع پنجره دوجداره را دارند.

شیشه دوجداره چیست؟

پنجره‌های دوجداره از دو صفحه شیشه تشکیل شده اند که توسط یک میله فاصله دار جدا می‌شوند. لایه هوا یا گاز آرگون قرار گرفته بین شیشه‌ها موجب عایق بندی در برابر سر و صدا و از دست دادن گرما را فراهم می‌کند و به شما کمک می‌کند تا خانه ای گرمتر و ساکت تر داشته باشید.

امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *