سقف متحرک استخر

سقف متحرک استخر

سقف متحرک استخر


سقف متحرک استخر سازه ای مدرن و تمام اتوماتیک می‌باشدکه فضای استخر شما را به خوبی محفوظ کرده و امکان استفاده در هوای سرد را برای شما فراهم آورده. این نوع سقف استخر در تابستان لذت استفاده از آفتاب و گرمای تابستانی را در حالت باز برای شما فراهم کرده و از طرفی فضایی محفوظ از سرمای زمستان را نیز برای شما عزیزان فراهم آورد.

سقف متحرک شیشه ای استخر

سقف متحرک شیشه ای و سقف متحرک پلی کربنات دو گزینه ایده آل جهت سرپوشیده کردن استخر شما بوده و زیبایی دو چندان برای فضای استخر شما فراهم می‌آورد. سقف برقی استخر توسط متخصصین پنجره شهر متناسب با سلیقه و فضای شما طراحی و اجرا شده و زیبایی و مدرنیته را همزمان برای شما به ارمغان می‌آورد. سقف متحرک استخر پنجره شهر کاملا آب بند بوده و مانع از انتقال آب و گرد و غبار به داخل می‌شود.

 

چرا برای استخر رو باز از پوشش متحرک استفاده کنیم؟

تصور کنید در حالی که بر سقف متحرک استخر شما قطرات باران در حال بازی هستند و یا در روزهای سرد سال که برف فضای بیرون را پوشانده، شما می‌توانید در محیطی گرم، آرام و امن در استخر خود شنا کنید. این ویژگی تنها با استفاده از پوشش استخر قابل دستیابی است. در گذشته بسیاری از استخرهای رو باز، به دلیل نبودن چنین امکاناتی، تنها در فصول کوتاهی از سال قابل استفاده بودند. اما امروزه تکنولوژی طراحی سازه‌های متحرک، این اجازه را به مهندسان و طراحان داده است، تا طراحی ویژه جهت تبدیل استخرهای رو باز و فصلی به استخرهای چهار فصل داشته باشند.

مزایا و ویژگی های سقف متحرک استخر

  • ضد ضربه و مقاوم در برابر شکستگی
  • امکان استفاده در تمامی فصول سال
  • سازگار در شرایط جوی گوناگون
  • خصوصی سازی محیط استخر
  • حفظ دمای آب و کاهش سرعت تبخیر آب
  • کاهش هزینه‌های سرویس و نگهداری از استخر
  • انتقال نور مناسب به داخل محیط
  • جلوگیری از تابش اشعه مضر uv خورشید

 

مواد اولیه سازنده پوشش متحرک استخر

سقف متحرک، یک نوع سازه پیش ساخته محسوب می‌شود که اسکلت اصلی آن از آلومینیوم تشکیل شده و با شیشه یا ورق‌های پلی کربنات پوشش داده می‌شود. برای اجرای سقف رو باز به صورت پوشش متحرک روی استخر، نیازمند به فضایی باز در اطراف استخر برای ریل که جنس آن گالوانیزه یا آلومینیوم می‌باشد، هستیم.

پوشش متحرک استخر

می‌توانید این پوشش‌ها را به صورت ثابت و یا متحرک مورد استفاده قرار دهید. پوشش‌های ثابت به صورت یک سازه بر روی استخر تعبیه می‌شود که در فصل تابستان لطف استفاده از استخر رو باز از شما گرفته می‌شود. اما پوشش متحرک به دو صورت ریلی و موتوری در هر شرایطی که تمایل داشته باشید باز و بسته می‌شود. به عنوان مثال شما با استفاده از سازه های متحرکی که به موتور مخصوص مجهز شده است، تنها با فشردن یک دکمه می توانید کار خصوصی سازی استخر خود را انجام دهید. این امر علاوه بر مزیت‌های بسیاری که برای شما دارد سبک بسیار لاکچری در دیزاین و فضاسازی محیط های داخلی به شمار می‌آید.

 

قیمت سقف متحرک استخر

انواع مختلف پوشش به طور مستقیم روی قیمت سقف متحرک استخر تاثیر داشته و شیشه نسبت به پلی کربنات که مدلی اقتصادی است از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشد. قیمت سقف جمع شونده استخر بر حسب متریال و فضای اجرا متفاوت بوده، جهت اطلاع از قیمت دقیق با شماره‌های مندرج شده در سایت حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنحره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن  و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *