پروفیل بازسازی – پنجره شهر بابل

پروفیل بازسازی

پروفیل بازسازی


امروزه بازسازی و نوسازی بافت های قدیمی امری رایج و بدیهی شده که صنعت درب و پنجره را به ساخت نوعی پروفیل به نام پروفیل بازسازی ترغیب نموده است که مناسب برای ساختمان هایی با پنجره های قدیمی و فرسوده است.

پروفیل بازسازی
تعویض پنجره قدیمی با upvc

هنگامی که شما تصمیم می گیرید پنجره های قدیمی خود را با upvc تعویض کنید دو روش برای شما وجود دارد.

  1. یکی از این روش ها تعویض پنجره قدیمی با upvc به وسیله تخریب می باشد به صورتی که پنجره های قدیمی شما به طور کامل از جای خود برداشته می شود و فریم آهنی مخصوص پنجره های دوجداره در چارچوب موردنظر کار می شود و بعد از اعلام ابعاد به تولیدی و ساخت پنجره دوجداره upvc، نصاب پنجره اقدام به عملیات نصب می کند.
  2. در روش دوم عملیات نصب بدون تخریب انجام می شود و هیچ آسیبی به ساختار محیط وارد نمی گردد. دلیل این موضوع استفاده از پنجره هایی با پروفیل بازسازی می باشد که در اصطلاح جهت تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب طراحی شده اند و مقاومت به مراتب بالاتری نسبت به پنجره های معمولی دوجداره دارند.

کدام روش جهت تعویض پنجره های قدیمی مناسب تر است؟

در روش اول زحمت و زمان مورد نیاز برای تعویض پنجره آهنی با upvc به مراتب بیشتر است و بازده و نتیجه کار کمتر از حالت دوم می باشد، زیرا در روش دوم هم نصاب تسلط بیشتری در عملیات تعویض داردو بازدهی کار خیلی بهتر از روش اول می باشد و دلیل آن ساختار پروفیل های بازسازی است که فریم آهنی را کاملا پوشش می دهد.

البته لازم به ذکر است که روش اولی که ذکر کردیم برای استفاده در ساختمان های نوساز کاربردی است ولی برای تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره مسلما روش دوم بهتر است.

پروفیل بازسازی چیست؟

در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره upvc قسمتی از پنجره قدیمی یا همان قاب پنجره درون دیوار باقی می ماند که می شود آن را با پروفیل بازسازی پوشش داد. پروفیل بازسازی نمونه تقویت شده پروفیل معمولی می باشد. فرق آنها با پروفیل های عادی دوجداره یک لبه ی 4 سانتی متری اضافی می باشد. وجود این لبه ی اضافه برای این است که فریم پنجره قبلی شما را به طور کامل بپوشاند.

نکته مورد توجه اینکه این مدل پروفیل عایق بندی بهتری از خود عرضه می کند. به همین خاطر برای استفاده در فضاهایی با حرارت زیاد و یا مکان هایی با صدای زیاد از پروفیل بازسازی به جای پروفیل معمولی استفاده می شود. لبه بازسازی طراحی شده در پنجره دوجداره وین تک، بزرگترین لبه پروفیل پروازی در میان سایر برند های تولید کننده پنجره upvc می باشد.

مراحل انجام کار

  1. قبل از نصب، حتما باید کادر فنی برای بازبینی و اندازه گیری در محل حضور داشته باشند. زیرا نصب پروفیل بازسازی شرایطی دارد که باید از قبل آنها را محیا کرد. از جمله اندازه گیری و بررسی قالب پنجره 
  2. در مرحله بعدی باید یراق آلات و بازشو در آورده شود. همچنین قیدهای پنجره باید برش خورده شود.
  3. در مرحله آخر پروفیل بازسازی آماده شده بر روی فریم پنجره قبلی نصب خواهد شد.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

011-32323297

09113180030

09113180040

09113180050

پنجره دوجداره

بازسازی پنجره دوجداره upvcپروفیل بازسازیپروفیل بازسازی پنجره دوجدارهپروفیل بازسازی پنجره دوجداره upvcپروفیل بازسازی پنجره دوجداره آملپروفیل بازسازی پنجره دوجداره خانه دریاپروفیل بازسازی پنجره دوجداره دریاکنارپروفیل بازسازی پنجره دوجداره مازندرانتعویض پتجره بدون تخریبتعویض پنجره قدیمی با پنجره upvcتعویض پنجره قدیمیی با پنجره دوجداره بدون تخریب

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *