نرده شیشه ای در ساری

نرده شیشه ای با کیفیت در ساری

برای کسانی که به دنبال یک سازنده با تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع نرده شیشه ای در ساری هستند، پنجره شهر این افتخار را دارد تا با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای در این زمینه و با انجام پروژه‌های بی‌شمار، بهترین کیفیت را برای شما عزیزان فراهم کند.

مجموعه پنجره شهر با چندین سال تجربه و انجام چندین پروژه بزرگ و کوچک متنوع ترین و ایمن‌ترین طرح‌ها را برای کاربران فراهم می‌آورد.

نرده شیشه ای ساری، نرده شیشه ای در ساری، نرده شیشه ای در شهر ساری

انواع نرده‌های شیشه ‌ای مدرن

با توجه به کاربرد نرده شیشه‌ای، فضای قرارگیری، ضخامت و ارتفاع پنل‌های شیشه‌ای، انواع سیستم‌های نرده شیشه‌ای وجود دارد، مهم‌ترین انواع مدرن این سیستم‌ها عبارتند از :

نرده شیشه ای فیکس پوینت ساری

پنل‌های شیشه‌ای با ضخامت ۱۲ تا ۱۶ میلی متری هستنذ که به وسیله مهارکننده‌های دکمه‌های به زمین فیکس می‌شوند و هندریل بر روی آن قرار می‌گیرد. اجرای فیکس پوینت با محاسبات دقیق جهت تعبیه درست و دقیق حفره‌ها بر روی شیشه انجام می‌شود. چرا که کوچکترین خطا، همه سیستم نصب را دچار مشکل می‌کند.

نرده شیشه ای فیکس پوینت
نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای اسپیگات ساری

این سیستم نرده شیشه ای بسیار ساده و سرعت بالا اجرا می‌شود. پایه‌های سر نیزه‌ای شکل که وظیفه مهار پنل‌های شیشه‌ای را دارند معمولا از جنس استیل بوده که به وسیله چهار عدد بولت به کف سنگ راه پله و بالکن متصل می‌شود. ارتفاع این پایه‌های مهارکننده (اسپیگات) بین ۱۲ تا ۲۰ سانتی متر است و شیشه‌هایی تا ضخامت ۲۰ میلی متر را می‌تواند ثابت‌ نگه دارد. برای هر پنل شیشه‌ای به طول ۱۰۰ تا ۱۲۰ سانتی متر از دو عدد پایه اسپیگات استفاده می‌شود. هر چه طول پنل‌های شیشه‌ای بیشتر باشد. تعداد پایه‌ها نیز افزایش می‌یابد. نرده شیشه‌ای اسپیگات شیشه به عنوان نرده شیشه ای دور استخر استفاده می‌شود زیرا به دلیل فاصله چند سانتی متری جام‌های شیشه‌ای از کف امکان عبور آب را به اطراف دیواره استخر می‌دهد و از طرفی دیگر حفاظی کاملا مطمئن جهت جلوگیری از افتادن کودکان و حیوانات به داخل استخر ایجاد می‌کند.

نرده شیشه ای اسپیگت
نرده شیشه ای اسپیگت

نرده شیشه ای اکسپوز ساری

در این شیوه شیشه در قطعات آلومینیوم U شکلی که با فاصله ۱۵ تا ۲۵ سانتی متر بر روی زمین نصب شده‌اند، قرار می‌گیرند. شیشه ها به وسیله نگهدارنده که در داخل بیس U شکل قرار دارد، محکم می‌شوند. شیشه به کار رفته در اجرای این مدل نرده از نوع سکوریت و لمینت می‌باشد و حداقل ضخامت شیشه برای اجرا در این سیستم با ۱۲ میلی متر باشد.

نرده شیشه ای کامپوننت
نرده شیشه ای اکسپوز

کاربرد نرده شیشه ای ساری

  • حفاظ پلکان
  • حفاظ بالکن
  • نرده شیشه ای استخر
  • نرده شیشه ای تراس و پشت و بام

نرده شیشه ای بالکن ساری

استفاده از نرده شیشه ای به عنوان حفاظ بالکن امکان دسترسی بیشتر و بهتر به نور و منظره بیرونی را فراهم می‌کند، نمایی لوکس و مدرن به ساختمان می‌دهد و به لحاظ ایمنی استحکام بالایی دارد. ارتفاع نرده شیشه‌ای برای بالکن از ۱۱۰ تا ۱۴۰ سانتی متر می‌باشد. ضخامت شیشه در بالکن بسته به طول بالکن از ۱۲ تا ۱۶ میلی متر است.

بالکن شیشه ای
نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای پلکان ساری

حفاظ پله را با همه انواع نرده شیشه‌ای می توان اجرا کرد. تفاوت عمده حفاظ پله و بالکن در شکل پنل‌های شیشه است. پنل‌های شیشه‌ای در راه پله به دلیل زاویه ۴۵ درجه سطح کار، به شکل متوازی الاضلاع بوده و ارتفاع نرده راه پله ۹۰ سانی متر است.

نرده شیشه ای تراس و پشت بام

نرده شیشه‌ای، فضاسازی و زیبایی تراس و پشت بام شما را چند برابر می‌کند. با داشتن این نرده در تراس و بالکن دید بازتری ایجاد می‌شود و همچنین نور بیشتری از طریق این فظاها وارد منزل شما خواهد شد. انواع نرده شیشه ای اکسپوز، اسپیگات، فیکس پوینت برای اجرا د رتراس و بالکن مناسب هستند.

نرده شیشه ای در ساری

نرده شیشه ای استخر ساری

یکی از پرکاربردترین مصرف نرده های شیشه ای استفاده در اطراف استخرهاست استفاده از نرده شیشه ای در  اطراف استخرها، مخصوصا اگر استخر در میان باغ یا فضای باز باشد، زیبایی فضا را منعکس می‌کند و به شناگران این شانس را می‌دهد که در حین شنا از زیبایی‌های محیط نیز لذت ببرند.

قیمت استخر شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای در ساری

قیمت نرده شیشه ای بر اساس مترمربع محاسبه می‌شود. ضخامت شیشه و نوع شیشه سکوریت و لمینت و همچنین اتصالات نرده شیشه‌ای نیز در قیمت نهایی تاثیر گذارند.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده‌های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰