نانو شیشه خودرو – پنجره شهر

نانو شیشه خودرو

نانو شیشه

نانو شیشه خودرو با ایجاد لایه‌ای شفاف روی سطح شیشه، در هنگام بارندگی از پخش شدن قطرات آب بر روی سطح شیشه اتومبیل جلوگیری می‌کند.

نانو شیشه خودرو
نانو شیشه خودرو

نحوه عملکرد نانو شیشه

با اعمال محلول نانوکلوئید بر روی سطح شیشه، سطح دارای خاصیت آبگریزی و خود تمیزشوندگی شده و در برابر انواع کثیفی مقاوم می‌شود و بارش باران شدید باعث تمیز شدن شیشه‌ها می‌گردد. اعمال این پوشش بر روی سطح شیشه منجر به افزایش زاویه (بیش از ۱۱۰ درجه) قطرات آب با سطح خواهد شد و این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کامل کروی آب (باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی‌ها از روی آن می‌گردد. همچنین اعمال پوشش نانو بر روی سطح شیشه باعث محافظت در برابر اشعه UV خورشید، جلوگیری از جذب عمق آلودگی‌ها روی سطح، خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی می‌شود. اعمال این پوشش بر روی سطح، سطح شیشه را مات و براق نمی‌کند و همچنین می‌تواند از اشیای داخل ساختمان یا خودرو نسبت به نور خورشید محافظت کند.

نانو شیشه خودرو

دلیل انجام نانو شیشه خودرو

معمولا در بیشتر شیشه‌های خودرو شیشه‌هایی که از آنها استفاده‌های صنعتی می‌شود، سطح شیشه به مرور زمان ساییده و بر روی آن چاله‌های ریزی ایجاد می‌شود. این پوشش علاوه بر ضد آب و ضد لک کردن شیشه که از کثیف شدن آن جلوگیری می‌کند، خواص مکانیکی شیشه را نیز افزایش می‌دهد. همچنین به دلیل عدم جذب آلاینده‌ها بر روی سطح شیشه، با وزش باد و بارش، شیشه تمیز می‌شود.

مزایای نانو شیشه خودرو

  • سدی در برابر اشعه uv خورشید
  • افزایش زاویه قطرات آب با شیشه
  • جلوگیری از سائیده شدن به وسیله عبور ریزگردها از روی سطح
  • خاصیت آسان تمیزشوندگی و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی
  • غلتیدن قطعات کاملا کروی آب روی سطح و شسته شدن آلودگی‌ها از روی شیشه

در پنجره شهر بهترین محصولات؛ درب و پنجره دوجدارهupvc، توری پلیسه، پرده های مدرن، نرده شیشه ای و … را مشاهده کنید.

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *