نمای کرتین وال در نور ، نمای شیشه ای کرتین وال در نور ، نمای شیشه ای در نور ، نمای کرتین وال نور،

شرکت پنجره شهر با سالها تجربه در زمینه تولید و اجرای انواع نماهای شیشه ای کرتین وال و استفاده از برندهای معتبر یراق آلات و پروفیل های آلومینیومی و با استفاده از ماشین آلات روز اروپایی دارای کادری مجرب و متعهد و رزومه قوی آمادگی خود را جهت تولید و اجرای نمای کرتین وال در نور و سراسر مازندارن اعلام می دارد.

اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در نور

طراحی، تهیه و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در نور و استان مازندران با قیمت مناسب و بدون واسطه توسط شرکت پنجره شهر با سالها سابقه موفق در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمانی در استان مازندارن انجام می گردد.

 

خرید نمای کرتین وال در نور

نمای شیشه ای کرتین وال از نماهای مدرن و زیبا در جهان می باشد که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. نمای شیشه ای کرتین وال دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به شرایط مختلف از آن ها استفاده خواهد شد. بنای اصلی نمای کرتین وال از لامل و شاسی تشکیل شده است، سپس شیشه بر روی آن ها قرار می گیرد.

 

مزایای نمای شیشه ای کرتین وال نور

استفاده از نمای شیشه ای کرتین وال، دارای مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی می باشد.

  • مقدار نوردهی ساختمان
  • کاهش مصرف انرژی
  • ساختار سبک و کاهش بار مرده ساختمان
  • عدم محدودیت در انتخاب رنگ
  • عایق رطوبتی، حرارتی و صوتی
  • سرعت نصب بالا
  • امکان استفاده از شیشه دو یا سه جداره

قیمت نمای کرتین وال

قیمت نمای کرتین وال به نوع روش اجرا، متراژ اجرا، ارتفاع کار و … بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر از بهترین شرکت های طراحی و اجرای نمای شیشه ای در مازندران می باشد. این شرکت کلیه خدمات را به صورت کامل در اختیار مشتریان خود در مازندارن قرار می دهد. جهت تماس با کارشناسان پنجره شهر و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این شرکت کافی است که با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین شما می توانید از مشاوره و راهنمایی های این شرکت نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

I

am raw html block.
Click edit button to change this html