نمای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای در ایزدشهر، نمای کرتین وال ایزدشهر

شرکت پنجره شهر با چندین سال سابقه در حوزه نماهای آلومینیومی و شیشه ای، به اجرای نمای کرتین وال در ایزدشهر طی سالیان در پروژه های متعدد پرداخته است. نمای کرتین وال یک نمای تمام شیشه ای برای ساختمان است، یکی از نماهایی است که ظاهر و نمای ساختمان شما را نه تنها در نگاه اول، بلکه تا همیشه خاص و متفاوت می کند. نمای کرتین وال یا لامل تنها به یک نمای شیشه ای ساده محدود نشده و دنیای بسیار متنوعی را برای انتخاب و اجرا در اختیار شما قرار می دهد.

خرید کرتین وال در ایزدشهر

شاید به نظر که استفاده از شیشه برای نمای ساختمان، خیلی انتخاب منطقی و ایمنی نباشد اما ما می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که نمای کرتین وال امتحان خودش را پس داده و صلاحیت لازم برای نما بودن یک ساختمان را دارد. اگر به دنبال خرید نمای کرتین وال برای ساختمانتان در ایزدشهر هستید و می خواهید با ویژگی های و هزینه اجرای آن بیشتر آشنا شوید با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس بگیرید.

اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در ایزدشهر

طراحی، تهیه و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال ایزدشهر و استان مازندران با قیمت مناسب و بدون واسطه توسط شرکت پنجره شهر با سالها سابقه موفق در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمانی در استان مازندارن انجام می گردد.

نمای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای در ایزدشهر، نمای کرتین وال ایزدشهر

ویژگی و مزایای نمای کرتین وال

  • امکان استفاده از شیشه ۲ یا ۳ جداره
  • امکان ایجاد سطح عایق دما با استفاده از پروفیل ترمال بریک
  • امکان استفاده از درپوش های متفاوت
  • امکان اجرا به صورت تمام آلومینیوم
  • عدم محدودیت رنگ
  • امکان استفاده از مقاطع و ابعاد گوناگون

فروش نمای کرتین وال در ایزدشهر

شرکت پنجره شهر از بهترین شرکت های طراحی و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال می باشد. این شرکت کلیه خدمات را به صورت کامل در اختیار مشتریان خود در مازندران قرار می دهد. جهت تماس با ما و استفاده از خدمات ارائه شده این شرکت کافی است با شماره های مندرج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین شما می توانید از مشاوره و راهنمایی های این شرکت نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

نمای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای کرتین وال در ایزدشهر، نمای شیشه ای در ایزدشهر، نمای کرتین وال ایزدشهر

قیمت نمای کرتین وال ایزدشهر

نمای شیشه ای کرتین وال از اجزای مختلفی تولید و اجرا می گردد که هر کدام از این اجزاء دارای طیف گسترده‌ای از تنوع هستند که در قیمت آن‌ها تاثیر گذارند. جهت استعلام قیمت دقیق با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، نمای کرتین وال، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰