پارتیشن بندی با شیشه دوجداره – پنجره شهر

پارتیشن بندی با شیشه

پارتیشن بندی با شیشه


پارتیشن بندی با شیشه دوجداره

امروزه بیش از هر زمان دیگری فضای آپارتمان‌ها و دفاتر اداری در حال کوچک شدن است. و دیوارکشی به این مسئله بیشتر دامن می‌زند. پارتیشن به معنای قسمت‌بندی و جداسازی است. با استفاده از پارتیشن شیشه‌ای می‌توان از فضای موردنظر استفاده بهینه کرد. مثلا فضاهای بزرگ را می‌توان به چند قسمت تقسیم بندی کرد. و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. شیشه به نحوی تاثیر گذار است که دیگر حس خفگی و حضور در فضای کوچک شما را احاطه نمی‌کند.

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره باعث ایجاد ظاهری زیبا و تاثیری چشم‌گیر بر روی دکوراسیون فصای کار با خانه دارد. شیشه‌ها به خوبی نور را از خود عبور می‌دهند و در صورت لزوم استفاده از شیشه سکوریت بی‌رنگ در پارتیشن‌بندی باعث می‌شود. با جداسازی بخش‌های واحد کاری بتوانید بخش‌های دیگر را زیر نظر بگیرید. ضمنا کاربرد شیشه بجای دیوار ضمن بزرگ نشان دادن محیطتان از هزینه‌های جدارکشی ساختمان و همچنین درهم ریختگی محیط می‌کاهد.

 

پارتیشن بندی با شیشه
پارتیشن بندی با شیشه

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره یک ابزار سریع و ساده برای بروزرسانی و تفکیک قسمت‌های مختلف یک ساختمان یا دفترکار است. برای پارتیشن‌بندی با شیشه دوجداره و نصب آن در محیط موردنظرتان می‌توانید از فریم‌های آلمینیومی، استیل، پروفیل چوب و یا سایر پروفیل‌های نگهدارنده استفاده کنید.

در ادامه این مقاله از پنجره شهر به بررسی انواع پارتیشن شیشه‌ای می‌پردازیم.

انواع پارتیشن شیشه‌ای

 1. پارتیشن شیشه تک‌جداره و دوجداره
 2. پارتیشن فریم لس و پارتیشن فریم‌دار
 3. پارتیشن ثابت و پارتیشن متحرک

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره

پارتیشن شیشه‌ای تک جداره با ترکیب مواد مختلف مانند شیشه، ام دی اف و آلمینیوم ساخته می‌شود. که شما می‌توانید آنها را در سایزهای کوتاه، نیمه بلند و تا سقف سفارش دهید. یکی از ویژگی‌های پارتیشن تک‌جداره امکان عرضه آن در رنگ و طرح مختلف است. این نوع پارتیشن سبک و نسبت به پارتیشن شیشه‌ای دوجداره ارزانتر و قابل حمل و نصب آن آسان تر است. شما می‌توانید از یراق آلات زیبا و استیل برای طراحی این پارتیشن استفاده کنید. که ترکیب شیشه و استیل زیبای خاصی به محیط می‌دهد.

پارتیشن بندی با شیشه
پارتیشن بندی با شیشه

همچنین شما می‌توانید شیشه‌ها را به صورت مات سفارش دهید. تا ضمن حفظ حریم خصوصی، تغییر زیبایی را در محیط احساس کنید.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن شیشه‌ای دوجداره همانطور که از نامش مشخص است از دوجداره بیرون و داخل همراه با فضای خالی بین جداره‌ها طراحی شده است. که می‌توان این فضای خالی را پرده و پرده کرکره ای بین شیشه دوجداره پرکرد. از پرکاربردترین مزایای پارتیشن دوجداره عایق صوتی خوبی است. که امکان آرامش در آن محیط بسته را فراهم می آورد. همچنین عایق حرارتی بهتری هم ایجاد می‌کند. لازم به ذکره ارتفاع پارتیشن شیشه ارتباط خاصی با عایق صوتی شما هم دارد. مطمئنا اگر عایق صوتی و حرارتی بالایی بخواهید باید از پارتیشن‌های شیشه‌ای تا سقف استفاده کنید تا هیچ صدایی به بیرون درز نکند.

پارتیشن شیشه ای فریم لس و پارتیشن فریم دار

 • پارتیشن شیشه‌ای فریم لس : شیشه بدون هیچ فریمی در اطراف نصب می‌شوند.

پارتیشن بندی با شیشه

 • پارتیشن فریم دار: بسته به انتخاب شما با پارتیشن ام دی اف، آلمینیوم یا استیل طراحی و نصب شود.

پارتیشن بندی با شیشه

پارتیشن ثابت و متحرک

پارتیشن‌ها از نظر مکانی به دو دسته تقسیم می‌شوند.

 • دسته اول پارتیشن‌های متحرک هستند که روی زمین بست نشده و قابل جابجایی هستند. اگر فکر میکنید با گذشت زمان دوست دارید دکور خود را تغییر دهید و هر از چندگاهی فضا را کوچک و بزرگ کنید. در این حالت پارتیشن شیشه‌ای متحرک انتخاب مناسبتری است. این نوع پارتیشن معمولا وزن سبکی داشته و ایستایی خوبی دارد. به همین علت نیازی به بست شدن روی زمین نیست.

پارتیشن بندی با شیشه
پارتیشن بندی با شیشه

 • در مقابل پارتیشن ثابت نیاز به نصب دارد. این نوع پارتیشن شیشه‌ای فریم لس به کمک بست روی زمین محکم می‌شوند. نیاز به فرد متخصص و ابزار مخصوص برای نصب دارند و به همین دلیل نصب آن‌ها زمان بر است.

پارتیشن بندی با شیشه
پارتیشن بندی با شیشه

قیمت پارتیشن بندی با شیشه دوجداره چقدر است؟

مهم‌ترین عامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه‌ای متراژ است. نوع شیشه دوجداره‌ای که در پارتیشن استفاده می‌شود نیز بر روی قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است. همچنین یراق و ابزار آلات مورداستفاده در پارتیشن نیز، بسته به ایرانی یا خارجی بودنشان بر هزینه نهایی تاثیرگذار هستند. در نتیجه قیمت پارتیشن‌بندی با شیشه دوجداره بستگی به شرایط، انتخاب و سلیقه شما دارد. و نمیتوان قیمت دقیق و یکسانی برای آن در نظر گرفت.

پارتیشن برای آپارتمان

می توان این محصول را جایگزین دیوارهای قدیمی نمود. گاهی قسمتی از اتاق نشیمن یا سالن در مجاورت با دیوار قرار دارد و استفاده از این محصول ایده مناسبی برای گسترش فضای بصری می‌باشد. نصب این پارتیشن به پارتیشن خانگی و پارتیشن حمام نیز بسیاذ متداول است. استفاده از نوع طرح‌دار این محصول که با بهره‌گیری از تکنولوژی خاص طراحی شده، می تواند یک آپارتمان معمولی را در سطح یک هتل آپارتمان شیک و لوکس نماید.

پارتیشن بندی با شیشه

پارتیشن شیشه‌ای در محیط اداری

برای استفاده بهینه از فضا، از پارتیشن اداری استفاده می‌شود. در صورتی که طراحی به صورت صحیح انجام شود، پارتیشن شیشه‌ای اداری پاسخگوی تمام نیازهای شما خواهد بود. پارتیشن بندی با شیشه محیط را هم برای کارمندان و هم بازدیدکنندگان بسیار جذاب‌تر می‌کند. و یک دکوراسیون حرفه‌ای برای فضای شما به وجود می‌آورد. صرفه اقتصادی بالای نصب این محصول با توجه به سرعت بالای نصب و فضاسازی بهینه محیط توسط پارتیشن شیشه بخشی از مزایای نصب این محصول در ادارات می‌باشد.

مزایای پارتیشن شیشه‌ای

 • طراحی انعطاف پذیر و کاربردی برای استفاده از شیشه‌های تک و دوجداره، چند وجهی و منحنی
 • طیف گسترده‌ای از رنگ‌های متنوع برای شیشه و فریم
 • قابلیت عملکرد صوتی (اکوستیک)
 • طراحی منحصر به فرد
 • جذابیت و شیک بودن
 • نصب سریع و آسان

پارتیشن بندی با شیشه

مزایای پارتیشن اداری

 • تمیز کردن پارتیشن شیشه‌ای بسیار آسان است.
 • پارتیشن اداری باعث می‌شود فضای تجاری بزرگ تر به نظر برسد.
 • برای نصب این نوع پارتیشن‌ها نیازی به تغییر کلی بخش‌های ساختاری داخلی ندارید.
 • هزینه نصب پارتیشن شیشه‌ای اداری در مقایسه با ساخت دیوارهای ثابت بسیار کمتر است.
 • دارای انعطاف پذیری بالایی است و سبب می‌شود که ایده‌ای که در ذهن افراد وجود دارد به طور دقیق و اصولی به نتیجه برسد.
 • مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. در نظر داشته باشید که به طور کلی لامپ‌ها و یا چراغ‌های الکتریکی در طول روز نیاز نبوده و این نوع از پارتیشن در زاویه سازی نور نقش پررنگی دارند.
 • وقتی از پارتیشن اداری برای یک اداره استفاده می‌شود کارمندان می‌توانند از فعالیت هم به صورت همزمان اطلاع داشته باشند. و این موضوع از ویژگی‌های خوب پارتیشن شیشه‌ای اداری محسوب می‌شود.
 • دارای زاویه دید بالاتری است و هدف از این سبک پارتیشن نیز همین است یعنی باید فضای اداری به صورتی مشخص شود که راندمان کاری بالاتر اعلام شود. ارتباط بصری و چشمی دقیق در این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پارتیشن بندی با شیشه دوجداره، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *