نمای کرتین وال در سرخرود، نمای شیشه ای کرتین وال در سرخرود، نمای شیشه ای در سرخرود، نمای کرتین وال سرخرود

طراحی و تهیه و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در سرخرود و استان مازندران با قیمت مناسب و بدون واسطه توسط شرکت پنجره شهر با سالها سابقه موفق در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمانی در استان مازندران انجام می گیرد.

امروزه ظاهر و شکل ساختمان بسیار مهم است و به آن توجه ویژه ای می شود. زیرا نمای ساختمان از نکات بسیار مهمی است که خریداران، ساکنان و شهرداری به آن نوجه می کنند. اگر قصد خرید کرتین وال یا مشاوره در این زمینه را دارید با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

فروش نمای کرتین وال در سرخرود

شرکت پنجره شهر از بهترین شرکت های طراحی و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در سرخرود می باشد. این شرکت کلیه خدمات را به صورت کامل در اختیار مشتریان خود در مازندران قرار می دهد. جهت تماس با ما و استفاده از خدمات ارائه شده این شرکت کافی است با شماره های مندرج شده در سایت تماس بگیرید. همچنین شما می توانید از مشاوره و راهنمایی های این شرکت نیز به صورت رایگان استفاده کنید.

ویژگی های کرتین وال سرخرود

  • امکان ایجاد سطح عایق نما
  • عدم محدودیت در انتخاب رنگ
  • امکان استفاده از درپوش های مختلف 
  • امکان استفاده از شیشه های ۲ یا ۳ جداره
  • اجرا در ابعاد گوناگون

نصب و اجرای کرتین وال در سرخرود

شرکت پنجره شهر با بیش از ۱۰ سال سابقه و همراه با کادری متخصص و حرفه ای ارائه دهنده خدمات طراحی و اجرای نمای کرتین وال در سرخرود و سایر شهرهای استان مازندران می باشد.

قیمت نمای شیشه ای کرتین وال سرخرود

این نوع نما به دلیل زیبایی و لوکس بودن جزء متریال درجه یک به شمار می آید. به همین دلیل نسبت به سایر نماهای دیگر مانند کامپوزیت، سرامیک خشک و … از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم، نمای کرتین وال، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰