کف شیشه ای – پنجره شهر

کفپوش شیشه ای

کفپوش شیشه ای


کف های شیشه ای

با توجه به پیشرفت علوم مهندسی و مدرنیته شدن زندگی و ورود متریال های نوین و کارآمد در صنعت ساختمانی همچون بتن های تزئینی، ترموود، شیشه و … سکونتگاه ها نیز دچار تغییراتی شده اند که از جمله آن می توان به استفاده از کف شیشه ای به صورت شیشه سکوریت یا شیشه لمینت اشاره نمود.

 

کفپوش شیشه ای

در دکوراسیون هر اتاق سقف، دیوارها و همچنین پوشش کف بسیار حائز اهمیت می باشده و زیبایی و منحصر به فرد بودن هر کدام از این بخش ها باعث می شود تا در نهایت اتاقی زیبا و چشمگیر ایجاد شود. امروزه کف‌های شیشه ای نمونه ای مناسب و زیبا برای کف هستند که باعث می شوند تا تحولی عظیم در فضای اتاق ایجاد شود. شیشه یکی از متریال های جذاب و با قدمت طولانی در ساخت و ساز و صنعت دکوراسیون داخلی و خارجی بوده است.

کفپوش شیشه ای

همچنین می توانید برای فضاهایی با ارتفاع مشخص و تک طبقه ای، از کف‌های شیشه ای مانند کفپوش های عادی استفاده کنید. در این صورت با تعبیه لامپ های مدرن و دکوراسیون خارق العاده و بی نظیر ایجاد کنید. همچنین می توانید از نمونه های ترجیها شفاف تایل های شیشه ای این محصول در فضای مورد نظر استفاده کرده و در حین اجرا المان های تزئینی مورد علاقه تان را در فضای مابین کف اتاق و سطح زیرین تایل های شیشه ای قرار دهید.

 

خصوصیات کف های شیشه ای

 1. این کفپوش ها همانند کفپوش های چوبی و … امنیت بالایی دارند و به اندازه کف هایی که توسط تیر های چوبی حمایت می شوند. قوی و محکم هستند. کف های شیشه ای به صورت چند لایه نصب می شوند و در یک چهارچوب آلومینیومی قرار می گیرند و این مسئله امنیت کف های شیشه ای را افزایش می دهد.
 2. عملیات ریخته گری روی کف های شیشه ای انجام شده است و موجب می شود تا امنیت آنها افزایش یافته و از آنها برای بخش های بزرگی از کف به صورت سازه های بخش بندی شده استفاده شود.
 3. این کفپوش ها به هیچ عنوان لیز و ناامن نمی باشند و در هنگام بارندگی امکان سرخوردن روی آنها وجود ندارد. سطح رویه کف‌های شیشه ای پرداخت داده شده و به همین خاطر در زمان بارندگی و ایجاد رطوبت امکان لغزیدن و سرخوردن روی آن ها وجود ندارد. البته بعضی از کف های شیشه ای با استفاده از پوشش های مات کننده یا طرح دار شدند، کمی برجسته بوده و این مسئله در نهایت باعث کنترل کشش، مخصوصا در زمان رطوبت خواهد شد.

کفپوش شیشه ای

 

قیمت شیشه برای کف های شیشه ای

شیشه نشکن دارای مقاومت بسیاری در برابر شکستن و تحمل فشار و ضربه دارد. به همین دلیل می توان از شیشه کف استفاده نمود. هر چقدر که ضخامت شیشه نشکن بالاتر باشد مقاومت شیشه نیز به همان میزان افزایش پیدا می کند. میزان ضخامت و لایه های استفاده شده شیشه برای کف در تعیین قیمت شیشه برای کف علاوه بر متراژ شیشه که استفاده می شود تاثیر زیادی می گذارد.

 

شیشه مناسب برای کف شیشه ای

شیشه نشکن را می توان برای انواع کف ها مورد استفاده قرار داد. زیبایی و منحصر به فرد بودن شیشه موجب می شود که این نوع طراحی با شیشه برای محیط یک ایده جذاب و همه گیر تبدیل شود. در مورد انواع شیشه نشکن برای کف می توان شیشه سکوریت و شیشه لمینت را معرفی کرد که هر کدام از این شیشه ها دارای مقاومت خاص می باشند که می توانند در برابر فشار و ضربه تحمل نمایند. مقاومت شیشه برای کف به اندازه ای می باشد که در صورت راه رفتن و ایستادن بر روی سطح شیشه به هیچ وجه آسیبی به شیشه وارد نمی شود.

شیشه نشکن برای کف می تواند حس ایمنی و امنیت را در فضا ایجاد کند و نگرانی ناشی از شکستن احتمالی شیشه را به حداقل می رساند. شیشه ی نشکن به دلیل مقاومتی که دارد می تواند فشار و وزن ناشی از استفاده افراد را تا وزن های بسیار بالایی تحمل نمایند بدون اینکه آسیبی به شیشه وارد شود.

 

کاربرد کف های شیشه ای

کف های شیشه ای یک نوعی از کفپوش به حساب می آیند که شاید همانند کفپوش های معمولی نباشند اما در کف ساختمان های لوکس مانند ساختمان های مسکونی، اداری و یا تجاری ظاهری منحصر به فردی ایجاد کرده و باعث می شوند تا سطح زیر پای افراد تبدیل به فضایی شفاف و دل انگیز شود.

کفپوش شیشه ای

کف های شیشه ای مانند کاشی و سرامیک در اندازه های مختلفی تولید می شوند و این امکان را فراهم می کنند که یک فضای کوچک به اندازه کاشی را تزئین کرده یا به عنوان پوشش کلی برای کف یک فضا استفاده شود.این نوع از کف ها به عنوان سازه ای مدرن مورد استقبال کارفرمایان قرار گرفته است. برای فضاهای عمومی مانند هتل و تالارها و … کاربرد دارند. با توجه به نوع کاربری و نیاز مشتری این نوع کف در ابعاد و اشکال گوناگون ساخته می شود.

 

مزایا

 • طراحی جذاب و زیبا
 • مقاومت و ایمنی بالا
 • ظاهری براق و نورانی
 • نظافت آسان
 • عایق حرارتی
 • تنوع در ابعاد
 • عبور نور
 • صرفه اقتصادی
 • و…

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!