پرده مدرن در دریاکنار

در معماری های مدرن ساختمانی امروزه نیاز به طرح و رنگ‌های مختلفی می‌باشد که این نیاز را با روکش‌های لمینت رنگی و طرح چوب UPVC برطرف کرده‌اند. تنوع رنگ لمینت ها فراوان می باشد و برای هر طرح و رنگی می توان روکش لمینت نزدیک به معماری ساختمان را پیدا کرد. از جمله خدمات شرکت پنجره شهر اجرای روکش لمینت روی پروفیل در ساری می باشد.

فروش روکش لمینت روی پروفیل upvc ساری

پروفیل upvc را می توان در رنگ های مختلف و همچنین با طرح چوب طبق سلیقه مشتری تولید نمود. تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد. برای اطلاع از قیمت اجرای روکش پروفیل با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

از جمله خدمات جانبی شرکت پنجره شهر انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل upvc در ساری می باشد که در رنگ ها و طرح های متنوع و به روش صنعتی اجرا می شود.

اجرای روکش لمینت روی پروفیل در ساری
اجرای روکش لمینت روی پروفیل در ساری

اجرای روکش پروفیل در ساری

پروفیل  upvc را می توان در رنگ های مختلف و همچنین با طرح چوب طبق پسند و سلیقه مشتری تولید نمود. تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد. برای اطلاع از قیمت اجرای روکش پروفیل با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

لمینت یا روکش پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی در ساری

به طور کلی پروفیل های upvc تولید شده دارای رنگ ثابت سفید هستند. با این حال کارخانه های تولید پروفیل، برای بالا بردن تنوع ظاهری و راضی کردن سلیقه ی تمام مشتریان خود اقدام به تولید روکش های از پیش طراحی شده کرده اند.

شرکت پنجره شهر تمامی رنگ ها و طرح های پروفیل لمینت را بنا به درخواست مشتریان عزیز عرضه می کند.

برای مشاهده نمونه کارهای ما به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل در ساری

کیفیت روکش لمینت پروفیل ساری

با توجه به مطالب ذکر شده یک نکته حائز اهمیت در مورد لمینت درب و پنجره دوجداره این است که از کیفیت بالا و استانداردهای مخصوصی برخوردار هستند و طی گذشت سالیان متعدد هیچ گونه تغییر رنگ در آنها مشاهده نخواهد شد. اگر سفارش خود را از یک کارخانه معتبر استاندارد باشد می توان تا سال ها از حفظ ظاهر و کیفیت خرید خود اطمینان کافی داشت.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، کرتین وال، روکش پروفیل، توری پلیسه، پله شیشه ای، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *