توری پلیسه در بابلسر نوعی توری پشه بند جدید است که به جای توری های ثابت قدیمی بکار برده می شود. از جمله مزایای این نوع توری نسبت به نوع قدیمی، باز و بست آسان و مداوم آن بدون خرابی و دفرمه شدن، طول عمر بالا و نظافت آسان می باشد. همچنین در فصل های سرد که مورد استفاده قرار نمی گیرند، می توان به راحتی در قاب جمعشان کرد. به همین خاطر دائما در معرض باد و باران و خورشید و آلودگی هوا نیستند، پس عمر طولانی تری پیدا می کنند. این توری ها در تمام جهات قابل نصب هستند ودر ابعاد و رنگبندی گوناگون تولید می شوند.

فروش توری پلیسه پنجره در بابلسر

توری های پلیسه پنجره شهر با بهترین کیفیت تولید شده و در دو نوع تک فریم و دبل فریم (مگنتی) که نوع دبل فریم توری قابلیت جدا شدن و در آمدن جهت شستشو را دارید. اگر به دنبال محصولی با کیفیت و  قیمت مناسب و خریدی آسان و سریع هستید با ما تماس بگیرید.

توری پلیسه در بابلسر، توری پنجره در بابلسر، توری پلسه پنجره دوجداره بابلسر، توری پلیسه پنجره دوجداره در بابلسر، توری پنجره دوجداره در بابلسر

مزایای توری پلیسه در بابلسر

  • جلوگیری از ورود حشرات
  • جلوگیری از ورود گرد و غبار
  • شستشو آسان
  • طول عمر بالا
  • مناسب در هر شرایط آب و هوایی
  • نصب آسان

خرید توری پنجره بابلسر

چنانچه قصد خرید توری پنجره دوجداره در بابلسر یا سایر نقاط مازندران را دارید، شرکت پنجره شهر عرضه کننده انواع توری پلیسه تک و دبل فریم با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. جهت سفارش و یا مشاوره در این زمینه با شماره های مندرج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نصب توری پلیسه پنجره دوجداره بابلسر

نصب توری پلیسه برای تمامی دربها و پنجره ها در تمامی ابعاد کوچک و بزرگ امکان پذیر است. در واقع این کار یک نوع سرمایه گذاری بلند مدت  تلقی می شود و همچنین قدمی بزرگ برای جلوگیری از تولید ضایعات و زباله است. زیرا این توری ها به ندرت نیاز به تعویض دارد و لازم نیست زود به زود هزینه ای بابت آن بپردازید.

شرکت پنجره شهر با نصابان متخصص و حرفه ای آماده خدمت رسانی می باشد.

توری پلیسه در بابلسر، توری پنجره در بابلسر، توری پلسه پنجره دوجداره بابلسر، توری پلیسه پنجره دوجداره در بابلسر، توری پنجره دوجداره در بابلسر

قیمت توری پنجره دوجداره در بابلسر

رنج قیمت این توری ها از ۳۰۰ تا ۶۰۰ بسته به ابعاد، نوع تک یا دبل فریم و رنگ موردنظر  متغیر می باشد. جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس بگیرید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۷۳۷