نرده شیشه ای فیکس پوینت زعفرانیه

نرده شیشه ای فیکس پوینت زعفرانیه

 نرده شیشه ای فیکس پوینت زعفرانیه

نرده شیشه ای فیکس پوینت زعفرانیه که شرکت پنجره شهر افتخارِ انجامِ آن را به عهده داشته و به صورت کاملا حرفه‌ای و در کمترین زمان ممکن با موفقیت به پایان رسانده است.

 

در ادامه توضیح مختصری در ارتباط با نرده شیشه‌ای می دهیم تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری کسب کنید تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید.

نرده شیشه‌ای انتخابی مدرن

امروزه در طراحی نقشه پروژه‌های ساختمانی نرده شیشه‌ای بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چرا که اخیرا علاقه همگانی و استقبال عمومی به استفاده بیشتر از فضای جانبی ساختمان و حداکثر استفاده از نور و روشنایی شده است. در گذشته عموما در ساختمان‌های مسکونی از نرده سنگی یا نرده آهنی یا نرده فرفوژه استفاده می‌شد. در این حالت ست کردن وسایل خانه با رنگ متریال استفاده شده به عنوان نرده بسیار سخت خواهد شد، و اگر هم ست شود خانه دچار یکنواختی می‌شود و به چشم نخواهد آمد.

انواع نرده شیشه‌ای

  • فیکس پوینت
  • اکسپوز
  • اسپیگت
  • پایه شیشه گیر

فیکس پوینت

پنل شیشه ای با ضخامت ۱۲ تا ۱۶ میلی متر هستند که با استفاده از مهار کننده‌های دکمه‌ای از جنس آلومینیوم و یا استیل به زمین فیکس می‌شود و نرده بر روی آن قرار می‌گیرد. اجرای فیکس پوینت با محاسبات دقیق جهت تعبیه درست و دقیق حفره‌ها بر روی شیشه انجام می‌شود. چرا که کوچکترین خطا، همه سیستم نصب را دچار مشکل می‌کند.

اکسپوز

 در این نوع، شیشه‌ها در قطعات آلومینیوم U شکلی که با فاصله ۱۵ تا ۲۵ سانتی متر بر روی زمین نصب شده اند قرار می‌گیرند. شیشه ها به وسیله قطعات نگهدارنده که در داخل بیس U شکل قرار دارد، محکم می‌شوند.

اسپیگت

نصب این نوع بسیار راحت و سریع است، مستحکم بوده و امکان استفاده از پنل شیشه‌ای با طول ۳ تا ۴ متر را دارد. در این روش هر جام شیشه‌ای بر روی دو پایه شیار دار سوزنی به ارتفاع ۱۲ تا ۱۵ سانتی متر نصب می‌شود.

پایه شیشه گیر

این نوع نسبت به بقیه ارزانتر است و استحکام کمتری دارد. در نرده شیشه‌ای با پایه شیشه گیر، پایه‌های آلومینیوم یا استیل با استفاده از قطعه‌ای به شکل U به جام‌های شیشه‌ای متصل شده و وزن آن را مهار می‌کند. ضخامت جام‌های شیشه در این نوع ۱۲ میلی متر است.

ویژگی‌های نرده شیشه ای

  • نرده شیشه‌ای با ظاهری لوکس و مدرن جایگاه خاصی در معماری مدرن دارد. استفاده از آن در بالکن و راه پله ظاهری لوکس و زیبا در نمای بیرونی و دکوراسیون داخل ساختمان به وجود می‌آورد.
  • شفافیت و قابلیت انعکاس شیشه مانع از محدودیت نور شده در نتیجه فضای داخل نور بیشتری خواهد داشت، ضمن اینکه دید و منظره بیرونی نیز محدود نمی‌شود.
  • استحکام و ایمنی نرده شیشه‌ای، به دلیل استفاده از شیشه سکوریت یا لمینت و کاربرد پروفیل مستحکم و ضد خوردگی آلومینیوم یا استیل، بسیار بالاست
  • تمیز کردن نرده شیشه ای بسیار آسان است.

برای یافتن اطلاعات کامل تر مقاله نرده شیشه ای چیست؟ را مطالعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.