پروژه درب اتوماتیک آلومینیوم در نوشهر

پروژه درب اتوماتیک آلومینیوم در نوشهر

پروژه درب اتوماتیک آلومینیوم در نوشهر که شرکت پنجره شهر افتخارِ انجامِ آن را به عهده داشته و به صورت کاملا حرفه‌‌ای و در کمترین زمان ممکن با موفقیت به پایان رسانده است.

در ادامه توضیح مختصری در ارتباط با جزئیات پروژه ذکر می کنیم تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری کسب کنید و انتخاب دقیق تری داشته باشید.

تاریخ اجرا : بهار ۱۴۰۰

پروژه درب اتوماتیک آلومینیوم در نوشهر

نوع درب : در این پروژه درب اتوماتیک آلومینیومی اجرا شده است.

پروفیل مصرفی : پروفیل آلومینیوم ترمال بریک برند آکپا

رنگ پروفیل : مشکی مات

متراژ پروفیل‌ مصرفی : حدودا ۱۸ طول

شیشه‌ استفاده شده : شیشه بکار رفته در این پروژه سکوریت ۶ میل می باشد.

رنگ شیشه : فلوت ساده

مساحت کلی : مساحت این پروژه  حدودا ۷ مترمربع می باشد.

انواع نمای شیشه ای

نماهای شیشه‌ای بنا به کاربردی که دارند در داخل و خارج از ساختمان از انواع مختلفی برخوردار هستند. در ادامه به برخی از پرکاربرد‌ترین انواع نمای شیشه‌ای ساختمان اشاره‌ای خواهیم داشت.

  • نمای کرتین وال
  • نمای اسپایدر
  • نمای یونیتایزر
  • نمای فریم لس
  • نمای دو پوسته
  • هندریل

نمای کرتین وال

نمای کرتین وال یکی از نماهای مدرن با ترکیب پروفیل های آلومینیومی به عنوان سازه و لاستیک‌های آب بندی و هوابندی و اتصالات نصب می‌باشد. نمای کرتین وال مزایای زیادی دارد که یکی از این مزایا این است که با استفاده از نرم افزارهای مخصوص، فشار و باد و فشار باد مرده روی نمای ساختمان را محاسبه کرده که با این شیوه ایمنی نما در برابر مخاطرات جوی از جمله باد و باران بسیار بالا می‌رود. این نوع نما از جذاب‌ترین نماهای مدرن است که تولید آن به صورت کاملا صنعتی است و با شرایط تعبیه ای که دارد، انعطاف پذیری بسیار ویژه ای در برابر زلزله و نشت‌های احتمالی ساختمان پیدا می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.