تعویض پنجره دوجداره با مدل جدید

تعویض پنجره دوجداره با مدل جدید


تعویض پنجره دوجداره با مدل جدید هزینه زیادی بر شما به دنبال دارد و کار چندان آسانی نیست. البته متخصصان آموزش دیده می‌توانند این کار را انجام دهند. اما بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان پنجره شهر درباره این موضوع مشورت کنید تا با دید بهتری نسبت به شرایط خود تصمیم بهتری بگیرید.

قوانین تعویض پنجره در ساختمان و مشاعات

جهت تعویض مدل قاب پنجره دوجداره و حتی شیشه‌های پنجره خود، از نظر قانون آپارتمان نشینی باید توافق اکثریت افراد مالک آپارتمان‌ها در ساختمان خود را جلب کنید. در غیر این صورت، تغییر دادن و تعویض کردن پنجره، کاری غیر قانونی و غیر اخلاقی به حساب می آید.

پنجره موجود در نمای ساختمان جزء مشاعات نمای خارجی ساختمان محسوب می‌شود. نمای خارجی ساختمان محسوب می‌شود. نمای خارجی ساختمان، هر چیزی را که در خارج قسمت های اختصاصی آپارتمان‌ها استفاده شده است را شامل می‌شود. به همین دلیل کسی نمی تواند پنجره واحد مسکونی خود را که در نمای ساختمان است با پنجره ای غیر مشابه تعویض کند. زیرا با تغییر نمای ظاهری ساختمان و برهم خوردن یکنواختی آن، ممکن است از ارزش ساختمان کاسته شود و موجب کاهش قیمت گذاری واحدهای آن شود.

بیشتر بخوانید: شیشه دو جداره

مدل پنجره دوجداره جدید
قانون تعویض پنجره آپارتمان

مشورت کردن برای انجام کارهای فنی و کارهایی که در آن تخصص نداریم، بسیار اهمیت دارد. بنابراین بعد از جلب رضایت همسایگان خود، جهت تعویض مدل پنجره دوجداره باید به یک شرکت معتبر در زمینه پنجره‌های دوجداره مراجعه کنید یا با آن‌ها تماس بگیرید و موارد موردنظر خود به آن ها اعلام کنید. آن ها با توجه به تخصص و تجربه خود می‌توانند موثرترین راهکارها و پیشنهاد‌ها را به شما ارائه دهند و شما را برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن، راهنمایی کنند.

در این زمینه می‌توانید با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید. کارشناسان پنجره شهر با تجربه ای طولانی و تخصصی بالا در زمینه تولید، نصب و تعمیر پنجره‌های دوجداره، می توانند پاسخگوی سوالات شما باشند و پس از بررسی نیازهایتان، بهترین امکانات را در زمینه پنجره‌های دوجداره برای شما فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهترین مدل پنجره دوجداره

مدل پنجره جدید
مدل پنجره جدید

تغییر جهت باز شدن پنجره

اگر با جهت باز و بسته شدن پنجره‌های خود مشکل دارید و تنها به این دلیل می خواهید پنجره دوجداره خود را تعویض کنید، بهتر است ابتدا درباره نوع پنجره تحقیق کنید. برخی مدل‌های پنجره دوجداره قابلیت تغییر جهت باز و بسته شدن را دارند و می توان با هزینه‌ای کم، جهت باز شدن آن را تغییر داد.

بیشتر بخوانید: انواع شیشه ساختمانی

فروش پنجره دوجداره قبلی

از آنجا که قیمت پنجره‌ دوجداره کم نیست و خریدن دوباره آن ها شما را متحمل هزینه زیادی می‌‍کند، قبل از اقدام جهت تعویض، بهتر است درباره امکان خرید و فروش پنجره‌های دوجداره آماده و استفاده شده تحقیق کنید.

بررسی کنید که آیا در منطقه زندگی شما، کسی حاضر به خرید پنجره دست دوم هست یا خیر؟ اگر جهت تعویض پنجره دوجداره فعلی خود تصمیم قطعی گرفته اید با فروش آن می توانید بخشی از هزینه پنجره دوجداره را تامین کنید.

قانون تعویض پنجره آپارتمان
تعویض پنجره دوجداره با مدل جدید

سفارش پنجره دوجداره جدید

اکنون که همه مراحل را طی کرده اید و دیگر از تعویض مدل پنجره دوجداره خود مطمئن هستید، می توانید با یکی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان پنجره های دوجداره تماس بگیرید و جهت سفارش و نصب پنجره دوجداره خانه یا محل کار خود اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم که این بار در انتخاب مدل پنجره دقت و توجه لازم را داشته باشید و بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای محیط موردنظر خود انجام دهید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع شیشه لمینت ، اسکای لایت ، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای مشاهده ویدئوهای نحوه تعویض پنجره های دوجداره به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

امتیاز دهید

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *