به کارگیری شیشه در نمای ساختمان علاوه بر زیبایی، جهت استفاده از نوردهی طبیعی در طی روز و همچنین از شیشه های چند جداره برای کنترل تبادل گرما و سرما و امواج صوتی داخل و خارج ساختمان ها تا درصد بالایی کارآمد بوده است. شرکت پنجره شهر با سالها تجربه در زمینه تولید و اجرای انواع نماهای شیشه ای کرتین وال و استفاده از برندهای معتبر یراق آلات و پروفیل های آلومینیومی و با استفاده از ماشین آلات روز اروپایی دارای کادری مجرب و متعهد و رزومه قوی آمادگی خود را جهت تولید و اجرای نمای کرتین وال در خشرود و سراسر مازندارن اعلام می دارد.

نمای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای در خشرود، نمای کرتین وال خشرود

نصب نمای کرتین وال خشرود

شرکت پنجره شهر با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان و نیروی شخص و حرفه ای از بهترین شرکت های طراحی و اجرای نمای کرتین وال خشرود می باشد. جهت تماس با ما و استفاده از خدمات ارائه شده این شرکت کافی است با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

نمای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای در خشرود، نمای کرتین وال خشرود

اجرای نمای شیشه ای کرتین وال در خشرود

طراحی، تهیه و اجرای نمای شیشه ای کرتین وال خشرودپی و استان مازندران با قیمت مناسب و بدون واسطه توسط شرکت پنجره شهر با سالها سابقه موفق در زمینه اجرای نماهای مدرن ساختمانی در استان مازندارن انجام می گردد.

مزایای نمای کرتین وال

  • دارای ساختار سبک
  • مصرف کمتر انرژی عایق بندی ساختمان
  • فراهم شدن نور کافی ساختمان
  • سرعت نصب بالا
  • دارای شکل ظاهری جذاب
  • مقاوم در برابر نیروی باد
  • و…

فروش نمای شیشه ای کرتین وال خشرود

فروش و اجرای نمای کرتین وال با بهترین قیمت ممکن و کیفیت استثنایی توسط شرکت پنجره شهر در خشرودپی و مازندران انجام می شود. پنجره شهر با بیش از ۱۰ سال سابقه و با بکارگیری نصابان خبره و متعهد آماده خدمت رسانی در زمینه درب و پنجره دوجداره و انواع نمای شیشه ای می باشد.

نمای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای کرتین وال در خشرود، نمای شیشه ای در خشرود، نمای کرتین وال خشرود

قیمت کرتین وال خشرودپی

قیمت نمای کرتین وال به نوع روش اجرا، متراژ اجرا، ارتفاع کار و … بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم، نمای کرتین وال، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰