نصب پنجره دوجداره بدون تخریب – پنجره شهر بابل

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب


یکی از مزیت‌های درب و پنجره upvc و دوجداره قابلیت نصب آن بر روی ساختمان‌هایی با درب و پنجره قدیمی، تک جداره یا دوجداره و … است. امروزه، بسیاری از ساختمان‌ها پنجره دوجداره دارند، در عین حال هنوز هم پنجره قدیمی در گوشه و کنار شهر دیده می‌شود و پنجره‌های اغلب ساختمان‌های شهر دوجداره نیستند. ساختمان‌هایی که پنجره قدیمی دارند، اغلب از نظر تهویه و عایق بندی صوت و حرارت دچار مشکل هستند. تعویض پنجره‌های قدیمی بدون تخریب ممکن است یکی از دغدغه‌های افرادی باشد که قصد دارند پنجره‌های معمولی ساختمان خود را به دوجداره تبدیل کنند.

 

 

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

معمولا اکثر افراد برای تعویض پنجره این تصور را دارند، که باید همه خانه را به هم بریزند، اطراف پنجره را تخریب کنند، پنجره قدیمی را با ریخت و پاش‌های زیاد از جا در آورند، در نهایت پنجره جدید را نصب کنند و بساط گچ و سیمان و رنگ را برای بازسازی اطراف پنجره آماده کنند.

همین تصور موجب شده که خیلی از این افراد برای تعویض پنجره های قدیمی خود اقدام نکنند و با منصرف شدن از این کار، خودشان را از مزایای پنجره دوجداره upvc محروم کنند. اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض درب و پنجره بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می‌باشد.

نصب پنجره بدون تخریب


 

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

جهت نصب پنجره دوجداره بدون تخریب ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع پنجره‌ای را می خواهید جایگزین پنجره قدیمی خود کنید، پنجره upvc یا پنجره دوجداره آلومینیومی.

نصب پنجره upvc یا آلومینیوم تفاوت زیادی در روند کار ندارد و فقط به سلیقه شما بستگی خواهد داشت، انتخاب پروفیل موردنظر به آگاهی شما نیاز دارد.

نصب پنجره upvc بدون تخریب


اندازه گیری ابعاد پنجره تعویضی برای استعلام قیمت مهم است. که برای اندازه گیری نباید فریم آهنی پنجره را در نظر بگیرید. چون پروفیل بازسازی طوری طراحی شده است که در این فریم قاب شده و بعد از پیچ شدن عایق بندی و درزگیری می‌شود.

نصب پنجره upvc بدون تخریب


 

پنجره های قدیمی بدون هرگونه تخریب تعویض می شوند

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc جدید، نیاز به هیچ گونه تخریبی ندارد و یکی از ساده ترین عملیات ساختمانی به شمار می‌رود. برای تعویض پنجره‌ها هیچ گونه مواد و مصالح ساختمانی لازم نیست و تنها باید، پرده‌ها را باز کنید، اطراف هر پنجره را تا دو متر از لوازم خانه خالی کنید و روی مبلمان را با پارچه‌ای بپوشانید تا جا به جا و باز و نصب کردن پنجره‌ها آسیبی به لوازم شما نرساند و باعث کثیف شدن آن‌ها نشود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

 

مراحل تعویض پنجره دوجداره

در آغاز کار عملیاتی نصب، ابتدا تمام ستون‌های افقی و عمودی قاب پنجره قدیمی با استفاده از فرز مخصوص بریده می‌شود و تنها فریم محیطی پنجره قدیمی داخل دیوار باقی می‌ماند. سپس پنجره‌های جدید دوجداره upvc روی این قاب با استفاده از پیچ‌های محکم نصب می‌شود. معمولا پس از اتمام کار، فریم محیطی پنجره قدیمی به هیچ عنوان دیده نمی‌شود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره upvc بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

پس از نصب پنجره‌ها دور تا دور آن‌ها را با استفاده از فوم و چسب مخصوص، آب بندی و عایق بندی می‌شود. حالا نوبت نصب شیشه‌های دوجداره است و پس از آن دیگر کار تمام می‌شود. معمولا نصاب‌ها در انتها برای رگلاژ پنجره اقدام می‌کنند. اما حواستان باشد، اگر فراموش کردند حتما انجام این کار را در پایان نصب از آن‌ها درخواست کنید.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

 

تعویض پنجره آهنی با upvc

تعویض پنجره آهنی با upvc بدون تخریب بدین شکل می‌باشد که لنگه ها و شیشه‌های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دور تا دور پنجره، که در دیوار فرو رفته باقی می‌ماند. پنجره دوجداره upvc یا آلومینیومی به فریم باقی مانده پیچ می‌شود، به دلیل استفاده از پروفیل‌های مخصوص تعویضی معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دوجداره upvc یا آلومینیومی دیده می‌شود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

 

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت پنجره‌های دوجداره به جنس پروفیل، نوع یراق آلات که در آن‌ها استفاده می‌شود، ابعاد پنجره آهنی و قدیمی، رنگی بودن یا نبودن پنجره و قیمت شیشه آن بستگی دارد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از قیمت خرید و نصب پنجره‌های دوجداره با شماره‌های مندرج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

نصب پنجره upvc بدون تخریب


شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *