نصب پنجره دوجداره بدون تخریب – پنجره شهر بابل

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب


یکی از مزیت های درب و پنجره upvc و دوجداره قابلیت نصب آن بر روی ساختمان هایی با درب و پنجره قدیمی، تک جداره یا دوجداره و … است. امروزه، بسیاری از ساختمان ها پنجره دوجداره دارند، در عین حال هنوز هم پنجره قدیمی در گوشه و کنار شهر دیده می شود و پنجره های اغلب ساختمان های شهر دوجداره نیستند. ساختمان هایی که پنجره قدیمی دارند، اغلب از نظر تهویه و عایق بندی صوت و حرارت دچار مشکل هستند. تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب ممکن است یکی از دغدغه های افرادی باشد که قصد دارند پنجره های معمولی ساختمان خود را به دوجداره تبدیل کنند.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

معمولا اکثر افراد برای تعویض پنجره این تصور را دارند، که باید همه خانه را به هم بریزند، اطراف پنجره را تخریب کنند، پنجره قدیمی را با ریخت و پاش های زیاد از جا در آورند، در نهایت پنجره جدید را نصب کنند و بساط گچ و سیمان و رنگ را برای بازسازی اطراف پنجره آماده کنند.

همین تصور موجب شده که خیلی از این افراد برای تعویض پنجره های قدیمی خود اقدام نکنند و با منصرف شدن از این کار، خودشان را از مزایای پنجره دوجداره upvc محروم کنند. اما راه حل این موضوع در دستان ماست و آن هم تعویض درب و پنجره بدون حتی کوچکترین تخریب و بنایی می باشد.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

جهت نصب پنجره دوجداره بدون تخریب ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع پنجره ای را می خواهید جایگزین پنجره قدیمی خود کنید، پنجره upvc یا پنجره دوجداره آلومینیومی.

نصب پنجره upvc یا آلومینیوم تفاوت زیادی در روند کار ندارد و فقط به سلیقه شما بستگی خواهد داشت، انتخاب پروفیل موردنظر به آگاهی شما نیاز دارد.

اندازه گیری ابعاد پنجره تعویضی برای استعلام قیمت مهم است. که برای اندازه گیری نباید فریم آهنی پنجره را در نظر بگیرید. چون پروفیل بازسازی طوری طراحی شده است که در این فریم قاب شده و بعد از پیچ شدن عایق بندی و درزگیری می شود.

پنجره های قدیمی بدون هرگونه تخریب تعویض می شوند

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc جدید، نیاز به هیچ گونه تخریبی ندارد و یکی از ساده ترین عملیات ساختمانی به شمار می رود. برای تعویض پنجره ها هیچ گونه مواد و مصالح ساختمانی لازم نیست و تنها باید، پرده ها را باز کنید، اطراف هر پنجره را تا دو متر از لوازم خانه خالی کنید و روی مبلمان را با پارچه ای بپوشانید تا جا به جا و باز و نصب کردن پنجره ها آسیبی به لوازم شما نرساند و باعث کثیف شدن آن ها نشود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

مراحل تعویض پنجره دوجداره

در آغاز کار عملیاتی نصب، ابتدا تمام ستون های افقی و عمودی قاب پنجره قدیمی با استفاده از فرز مخصوص بریده می شود و تنها فریم محیطی پنجره قدیمی داخل دیوار باقی می ماند. سپس پنجره های جدید دوجداره upvc روی این قاب با استفاده از پیچ های محکم نصب می شود. معمولا پس از اتمام کار، فریم محیطی پنجره قدیمی به هیچ عنوان دیده نمی شود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

پس از نصب پنجره ها دور تا دور آن ها را با استفاده از فوم و چسب مخصوص، آب بندی و عایق بندی می شود. حالا نوبت نصب شیشه های دوجداره است و پس از آن دیگر کار تمام می شود. معمولا نصاب ها در انتها برای رگلاژ پنجره اقدام می کنند. اما حواستان باشد، اگر فراموش کردند حتما انجام این کار را در پایان نصب از آن ها درخواست کنید.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

تعویض پنجره آهنی با upvc

تعویض پنجره آهنی با upvc بدون تخریب بدین شکل می باشد که لنگه ها و شیشه های پنجره قدیمی برداشته شده و فریم دور تا دور پنجره، که در دیوار فرو رفته باقی می ماند. پنجره دوجداره upvc یا آلومینیومی به فریم باقی مانده پیچ می شود، به دلیل استفاده از پروفیل های مخصوص تعویضی معمولا قسمت کمتری از فریم محیطی بعد از نصب پنجره دوجداره upvc یا آلومینیومی دیده می شود.

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
نصب پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت پنجره دوجداره بدون تخریب

قیمت پنجره های دوجداره به جنس پروفیل، نوع یراق آلات که در آن ها استفاده می شود، ابعاد پنجره آهنی و قدیمی، رنگی بودن یا نبودن پنجره و قیمت شیشه آن بستگی دارد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از قیمت خرید و نصب پنجره های دوجداره با شماره های مندرج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

011-32323297

09113180030

09113180040

09113180050

پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دو جداره بدون تخریبنصب پنجره دوجداره بدون تخریبنصب پنجره دوجداره بدون تخریب آملنصب پنجره دوجداره بدون تخریب بابلسرنصب پنجره دوجداره بدون تخریب خانه دریانصب پنجره دوجداره بدون تخریب خزرشهرنصب پنجره دوجداره بدون تخریب قائمشهرنصب پنجره دوجداره بدون تخریب مازندران

4 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *