اجراروکش لمینت روی پروفیل

پنجره upvc همه جا به صورت سفید قابل استفاده نیستند. در معماری های مدرن ساختمانی امروزه نیاز به طرح و رنگ‌های مختلفی می‌باشد که این نیاز را با روکش‌های لمینت رنگی و طرح چوب UPVC برطرف کرده‌اند. تنوع رنگ لمینت ها فراوان می باشد و برای هر طرح و رنگی می توان روکش لمینت نزدیک به معماری ساختمان را پیدا کرد. اجرای روکش لمینت روی پروفیل در بابلسر از جمله خدمات شرکت پنجره شهر می باشد.

اجرای روکش پروفیل در بابلسر

روکش لمینت پروفیل قبل از نصب و در مرحله تولید طی یک فرایند حرارتی و در کارخانه انجام می شود. چه چیزی جذابتر و زیباتر از این که شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی، امکان انتخاب رنگ پنجره را با نمای خود تطبیق دهید و ما قادر خواهیم بود این امکان را برای شما فراهم نمائیم.

اجرای روکش لمینت روی پروفیل در بابلسر
اجرای روکش لمینت روی پروفیل در بابلسر

روکش پروفیل پنجره upvc در بابلسر

این روکش ها توسط دستگاه روی پروفیل با چسبی ویژه و بسیار قوی چسبانده شده و پروفیل از هر جهت روی غلطک های این دستگاه با فشار حرکت می کند تا هم چسب محکم بچسبید و هم مابین لیبل طرح دار و پروفیل هوایی باقی نماند. کیفیت مرغوب چسب و روکش و همچنین تجهیزات روکش و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید درب و پنجره لمینت اهمیت فراوانی دارد.

برای مشاهده نمونه کارهای ما به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

مقاومت روکش پروفیل پنجره یو پی وی سی

مقاومت روکش لمینت پروفیل یو پی وی سی به قدری بالاست که قابل اجرا کردن از روی پروفیل نیستند. چرا که پروسه تولید این لمینت ها با دستگاه های اتوماتیک و هم زمان با پرس لمینت و حرارت و چسب تولید می شوند.

انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل در بابلسر
اجرای روکش لمینت روی پروفیل در بابلسر

فروش روکش لمینت روی پروفیل upvc بابلسر

پروفیل upvc را می توان در رنگ های مختلف و همچنین با طرح چوب طبق سلیقه مشتری تولید نمود. تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد. برای اطلاع از قیمت اجرای روکش پروفیل با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

از جمله خدمات جانبی شرکت پنجره شهر انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل upvc در بابلسر می باشد که در رنگ ها و طرح های متنوع و به روش صنعتی اجرا می شود.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، روکش پروفیل، سقف شیشه ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و پارتیشن شیشه ای می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *