اجراروکش لمینت روی پروفیل

از جمله خدمات شرکت پنجره شهر اجرای روکش لمینت روی پروفیل در نوشهر می باشد. امروزه پنجره upvc همه جا به صورت سفید قابل استفاده نیستند. در معماری های مدرن ساختمانی نیاز به طرح و رنگ‌های مختلفی می‌باشد که این نیاز را با روکش‌های لمینت رنگی و طرح چوب UPVC برطرف کرده‌اند. تنوع رنگ لمینت ها فراوان می باشد و برای هر طرح و رنگی می توان روکش لمینت نزدیک به معماری ساختمان را پیدا کرد.

روکش پروفیل پنجره upvc در نوشهر

این روکش ها توسط دستگاه روی پروفیل با چسبی ویژه و بسیار قوی چسبانده شده و پروفیل از هر جهت روی غلطک های این دستگاه با فشار حرکت می کند تا هم چسب محکم بچسبید و هم مابین لیبل طرح دار و پروفیل هوایی باقی نماند. کیفیت مرغوب چسب و روکش و همچنین تجهیزات روکش و همچنین تجهیزات روکش زنی در تولید درب و پنجره لمینت اهمیت فراوانی دارد.

اجرای روکش لمینت روی پروفیل در نوشهر
روکش لمینت روی پروفیل در نوشهر

فروش روکش لمینت روی پروفیل upvc نوشهر

پروفیل upvc را می توان در رنگ های مختلف و همچنین با طرح چوب طبق سلیقه مشتری تولید نمود. تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد. برای اطلاع از قیمت اجرای روکش پروفیل با شرکت پنجره شهر تماس بگیرید.

از جمله خدمات جانبی شرکت پنجره شهر انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل upvc در نوشهر می باشد که در رنگ ها و طرح های متنوع و به روش صنعتی اجرا می شود.

برای مشاهده نمونه کارهای ما به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

اجرای روکش پروفیل در نوشهر

روکش لمینت پروفیل قبل از نصب و در مرحله تولید طی یک فرایند حرارتی و در کارخانه انجام می شود. چه چیزی جذابتر و زیباتر از این که شما علاوه بر طراحی فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ایمنی و انرژی، امکان انتخاب رنگ پنجره را با نمای خود تطبیق دهید و ما قادر خواهیم بود این امکان را برای شما فراهم نمائیم.

انجام خدمات روکش لمینت روی سطوح پروفیل در نوشهر
روکش لمینت روی پروفیل در نوشهر

کیفیت روکش لمینت پروفیل نوشهر

با توجه به مطالب ذکر شده یک نکته حائز اهمیت در مورد لمینت درب و پنجره دوجداره این است که از کیفیت بالا و استانداردهای مخصوصی برخوردار هستند و طی گذشت سالیان متعدد هیچ گونه تغییر رنگ در آنها مشاهده نخواهد شد. اگر سفارش خود را از یک کارخانه معتبر استاندارد باشد می توان تا سال ها از حفظ ظاهر و کیفیت خرید خود اطمینان کافی داشت. 

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، روکش پروفیل، نرده شیشه ای بالکن، توری پلیسه، پرده های مدرن و استخر شیشه ای ، می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۵۳۷۶۶۳۰

۰۹۱۱۲۱۰۶۰۲۸

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *