درب شیشه ای لولایی
درب شیشه ای لولایی

پروژه درب لولایی شیشه ای خدمات خورویی بابل

پروژه درب لولایی شیشه ای خدمات خورویی بابل که شرکت پنجره شهر افتخارِ انجامِ آن را به عهده داشته و به صورت کاملا حرفه‌ای و در کمترین زمان ممکن با موفقیت به پایان رسانده است. در ادامه توضیح مختصری در ارتباط با جزئیات پروژه ذکر می کنیم تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری کسب کنید و انتخاب دقیق تری داشته باشید. اطلاعات پروژه محل پروژه : بابل تاریخ اجرا : پاییز ۱۴۰۲ اجرای درب درب شیشه ای لولایی فروشگاه خدمات خودرویی امیرکلا بابل شیشه مصرفی : سکوریت ۱۰ میل یراق : یراق ترک

درب شیشه ای مغازه

درب شیشه ای مغازه و یا ویترین شیشه‌ای از مهم‌ترین و پرکاربردترین عوامل جذب مشتریان می‌باشد. اگر مغازه یا فروشگاه شما از شیشه‌ای مناسب استفاده کرده باشد علاوه بر افزایش امنیت مغازه و فروشگاه شما می‌تواند به زیبایی و افزایش فروش و رونق کسب و کار شما کمک بسزایی نماید. شیشه فروشگاه و مغازه می‌تواند به شکل قابل توجهی روی رفتار یک بازدید کننده تاثیر بگذارد و آن را به مشتری تبدیل کند. در گذشته از شیشه‌های ۴ میل و ۶ میل ساده برای ویترین‌های شیشه‌ای مغازه استفاده می‌شود. که هر کدام دارای ویژگی‌های مختلفی می‌باشند به عبارت دیگر امروزه با افزایش تکنولوژی ساختار شیشه تغییر کرده است و هر شیشه ویژگی خاص خود را دارد و شما با توجه به نیازهایی که دارید می‌توانید با ویژگی شیشه‌های موجود تطابق دهید و بهترین شیشه فروشگاه و مغازه را انتخاب و نصب کنید.  

شیشه مغازه لولایی

شیشه مغازه با درب لولایی به شیشه‌هایی گفته می شود که برای بازشو از درب‌هایی که بر روی لولا و یا اصطلاحا پاشنه می‌چرخند استفاده می گردد و اغلب به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۹۰*۲۲۰ و دو لنگه ۲۴۰*۲۰۰ با استوپ به صورت فریم دار یا فریم لس قابل اجرا می‌باشند. برای یافتن اطلاعات کامل تر در ارتباط با مدلِ پنجره‌ها میتوانید مقاله درب شیشه ای مغازه را مطالعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *