درب شیشه ای مغازه – پنجره شهر

درب شیشه ای مغازه

درب شیشه ای مغازه


شیشه فروشگاه

درب شیشه ای مغازه و یا ویترین شیشه‌ای از مهم‌ترین و پرکاربردترین عوامل جذب مشتریان می‌باشد. اگر مغازه یا فروشگاه شما از شیشه‌ای مناسب استفاده کرده باشد علاوه بر افزایش امنیت مغازه و فروشگاه شما می‌تواند به زیبایی و افزایش فروش و رونق کسب و کار شما کمک بسزایی نماید. شیشه فروشگاه و مغازه می‌تواند به شکل قابل توجهی روی رفتار یک بازدید کننده تاثیر بگذارد و آن را به مشتری تبدیل کند.

در گذشته از شیشه‌های ۴ میل و ۶ میل ساده برای ویترین‌های شیشه‌ای مغازه استفاده می‌شود. که هر کدام دارای ویژگی‌های مختلفی می‌باشند به عبارت دیگر امروزه با افزایش تکنولوژی ساختار شیشه تغییر کرده است و هر شیشه ویژگی خاص خود را دارد و شما با توجه به نیازهایی که دارید می‌توانید با ویژگی شیشه‌های موجود تطابق دهید و بهترین شیشه فروشگاه و مغازه را انتخاب و نصب کنید.

 

درب شیشه ای مغازه

شیشه مغازه دوجداره

شیشه دوجداره مغازه و فروشگاه نوع دیگری از نصب شیشه برای فروشگاه می‌باشد. شیشه‌ی دوجداره می‌تواند یک عایق مناسب برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی باشد علاوه بر این شیشه دوجداره فروشگاه می‌تواند برای مغازه و فروشگاه شما مزایای دیگری نیز داشته باشد. مانند اینکه از ورود سر و صدای زیاد به داخل ساختمان جلوگیری کند لازم است بدانید این شیشه از سایر شیشه‌ها جدا نیستند بلکه از قرار دادن شیشه‌های مانند شیشه سکوریت، لمینت، فلوت، سندبلاست و … در کنار هم ساخته می‌شود.

انواع درب شیشه ای مغازه

درب‌های شیشه‌ای فروشگاه‌ها با توجه به نوع کاربری،سلیقه‌ی کارفرما و ابعاد فضا به چند دسته تقسیم می‌شوند.

  • شیشه مغازه با درب لولایی به صورت دو لنگه و تک لنگه فریم دار و فریم لس
  • شیشه مغازه با درب کشویی به صورت دو لنگه و تک لنگه فریم دار و فریم لس
  • شیشه مغازه به صورت ثابت بدون بازشو (ویترینی)
  • شیشه مغازه با درب کشویی اتوماتیک برقی به صورت تک لنگ، دولنگه و یا تلسکوپی

 

شیشه مغازه لولایی

شیشه مغازه با درب لولایی به شیشه‌هایی گفته می شود که برای بازشو از درب‌هایی که بر روی لولا و یا اصطلاحا پاشنه می‌چرخند استفاده می گردد و اغلب به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۹۰*۲۲۰ و دو لنگه ۲۴۰*۲۰۰ با استوپ به صورت فریم دار یا فریم لس قابل اجرا می‌باشند.

 

شیشه مغازه با درب کشویی

این سبک از شیشه‌ها نسبت به نوع قبلی جای کمتری اشغال می‌کند. شیشه مغازه ریلی یا شیشه مغازه کشویی یکی از انواع نصب شیشه‌ای می باشد که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این نوع از شیشه مغازه دو ریل شیشه مورد استفاده قرار می‌گیرد که یکی پایین و دیگری در بالا و شیشه در بین این دو ریل قرار می گیرد در واقع می‌تواند به باز و بسته شدن شیشه کمک کند. این درب قابلیت اجرا به صورت تک لنگه در ابعاد استاندارد ۹۰*۲۲۰ و دو لنگه ۲۴۰*۲۲۰ می‌باشد.

لازم به ذکر است این نوع شیشه نیز به صورت فریم لس و فریم دار یا طرح اتوماتیکی قابل اجرا می‌باشد.

درب شیشه ای کشویی
درب شیشه ای کشویی

شیشه مغازه به صورت ثابت و بدون بازشو (ویترینی)

همانطور که از نام این سبک و مدل مشخص می‌باشد. متناسب با فضاهایی است که بازشو ندارند و یا بازشو آن‌ها به صورت چوبی، فلزی و یا آهنی بوده و از قبل تهیه و نصب شده است.

شیشه مغازه با درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه پرکاربردترین و بروزترین نوع شیشه مغازه با درب‌های کشویی اتوماتیک اجرا می‌شود. این طرح دارای طرفدارهای بسیاری می باشد. زیرا مشکلات استفاده از لولا و یا ریل را ندارد و باز و بسته شدن آن ساده و بدون نیاز به فشار انجام می‌شود.

مزایای شیشه مغازه

  • افزایش زیبایی مغازه
  • کمک به نمایش بهتر محصولات و لوازم
  • کمک به بازاریابی برای نوشتن روی شیشه
  • تنوع گوناگون
  • عمر بالا
  • افزایش امنیت مغازه

قیمت شیشه مغازه

قیمت شیشه مغازه و فروشگاه یکی از مهم‌ترین قسمت‌هایی است که مشتری به آن فکر می‌کند هرچه بیشتر هزینه شود کیفیت بالاتر خواهد بود. امروزه شیشه مغازه در تنوع مختلفی در بازار موجود می‌باشد هر کدام از شیبشه‌ها دارای ویژگی‌های مختلفی هستند که این ویژگی‌ها می‌تواند در قیمت نهایی آنها تاثیر گذار باشد.

در کنار نوع شیشه، ابعاد شیشه نیز بسیار مهم است چرا که مشخص می‌کند چه میزان به شیشه نیاز دارید و چه نوع شیشه‌ای می توان برای شما مناسب باشد. یراق شیشه مغازه نیز دارای قیمت‌های مختلفی می‌باشد، شما می‌توانید انواع مختلفی از یراق را در بازار مشاهده کنید هر کدام از این یراق‌ها دارای قیمت‌های مختلفی هستند.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان پنجره شهر تماس بگیرید.

درب شیشه ای فروشگاه
درب شیشه ای فروشگاه

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، پارتیشن شیشه‌ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *