توری پلیسه ساده

توری پلیسه ساده


توری پلیسه ساده

توری پلیسه از زیباترین تجهیزات برای پنجره است که مانع ورود حشرات به داخل منزل می شود. این توری ها هنگامی که در داخل قاب خود قرار میگیرند هیچ مزاحمتی برای شیشه ندارند و هنگام مشاهده، اینطور به نظر می آید که توری پلیسه وجود ندارد. کارایی توری پلیسه ای ساده درست مانند توری های قدیمی آلومینیومی و یا مگنتی می­باشد.

توری پلیسه ساده

جنس توری پلیسه ساده

توری پلیسه ای ساده از جنس پلی استر می­باشد که در یک فریم آلومینیومی قرار دارد. مقاومت و ماندگاری این توری در شرایط آب و هوایی مختلف، بسیار بالاتر از توری­های قدیمی است. توری پلیسه ای ساده از دسته ی توری های تک فریم می باشند و قابلیت جدا شدن از قاب خود را ندارند.

جنس توری پلیسه ساده

نصب توری پلیسه

توری پلیسه ساده قابلیت جمع شدن دارند و مانند پرده پلیسه می توان با توجه به نحوه نصب آن، توری را توسط ریل­ هایی که در پایین قاب کار شده، از چپ به راست و یا راست به چپ جمع کرد، قابلیت جمع شدن این توری زیبا موجب شده تا توری تاشو هم به نام های آن اضافه گردد. اگرچه توری، متحرک و جمع شونده است اما فریم و قاب توری کاملا ثابت و بدون حرکت می­ باشد. فریم توری پلیسه ای روی انواع پنجره ها قابل نصب است.

نصب توری پلیسه

مزایای توری پلیسه ساده

 • نصب آسان
 • عمر بسیار بالای توری
 • قابلیت شستشوی آسان
 • جلوگیری از ورود گرد و غبار
 • مناسب هر شرایط آب و هوایی
 • دید کامل به فضای بیرون از پنجره
 • جلوگیری از ورود حشرات آزار دهنده
 • عدم تغییر حالت و فرم به دلیلِ متصل بودن توری به چارچوب قاب
مزایای توری پلیسه ساده

مکان های مناسب نصب توری پلیسه ساده

 • ورودی پاسیو
 • درب تراس و بالکن
 • امکان نصب روی درب ورودی
 • انواع پنجره های بزرگ و کوچک
مکان های مناسب نصب توری پلیسه ساده

شستشوی توری پلیسه

برای شستشوی توری پلیسه ساده، لازم است تا قاب را به همراه توری از پنجره باز کنید. با کمک پیچ گوشتی به آرامی همه پیچ هایی را که توری را به قاب پنجره متصل کرده، باز کنید. پس از این کار میتوانید شروع به شستشو و تمیز کردن توری کنید؛ ابتدا بدنه توری را روی یک سطح هموار پهن کرده و آن را کامل باز کنید، سپس با استفاده ازیک دستمال مرطوب گرد و غبار آن را به آرامی و با دقت پاک کنید. پس از این کار برای تمیزتر شدن توری، از مواد شوینده ملایم و یا اسپری های چند منظوره استفاده کنید. ابتدا مواد شوینده را روی توری پاشیده و با فشار آب سوراخ های توری را باز کنید و از یک مسواک نرم و یا فرچه مخصوص برای تمیز کردن توری پلیسه استفاده کنید. توجه داشته باشید که هرگز سیم ظرفشویی یا اشیای زبر و برنده را روی توری نکشید زیرا باعث آسیب رساندن به بافتِ آن می­ شود.

قیمت

قیمت توری پلیسه ساده به صورت مترمربع تعیین می شود. اندازه ارتفاع و قاب پنجره روی قیمت توری تاثیر گذار است. پنجره های با ارتفاع زیاد نیاز به فریم توری محکم تری دارند و مواد اولیه بیشتری هم صرفِ ساخت آن می شود. روشن است که قیمت توری پلیسه در متراژ بالاتر، بیشتر از یک پنجره کوچک می­باشد. دستمزد نصب توری هم روی قیمت آن در نظر گرفته می شود. همچنین حداقل متراژ در این سرویس یک مترمربع می باشد. پنجره شهر آخرین تغییرات قیمت را به شما اطلاع رسانی می­کند.

توری پلیسه سادهتوری های پلیسهمحصولات

توری پلیسه سادهتوری پلیسه ساده آملتوری پلیسه ساده ایزدشهرتوری پلیسه ساده بابلتوری پلیسه ساده بهشهرتوری پلیسه ساده خانه دریاتوری پلیسه ساده خزرشهرتوری پلیسه ساده دریاکنارتوری پلیسه ساده رویانتوری پلیسه ساده ساریتوری پلیسه ساده سرخرودتوری پلیسه ساده فریدونکنارتوری پلیسه ساده قائمشهرتوری پلیسه ساده نورتوری پلیسه ساده نوشهرجنس توری پلیسه سادهشستشوی توری پلیسهقیمت توری پلیسهمزایای توری پلیسه سادهنصب توری پلیسه

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *