قیمت پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجداره


قیمت پنجره دوجداره

در خرید هر محصولی یکی از مسائل مهم برای همه افراد، قیمت آن محصول می باشد. برای تعیین قیمت پنجره دوجداره فاکتورهای زیادی مورد بررسی قرار می گیرد که با توجه به آن ها قیمت تعیین می گردد. در ادامه به توصیف این فاکتورها می پردازیم.

قیمت پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره

فاکتورهای مهم در تعیین قیمت پنجره دوجداره

 1. مدل پنجره
 2. ابعاد پنجره
 3. پروفیل مصرفی
 4. یراق آلات مصرفی
 5. نوع و رنگ شیشه ها

مدل پنجره

مدل پنجره (تعداد بازشوی پنجره) در تعیین قیمت پنجره دوجداره بسیار حائز اهمیت است. در مقاله انواع مدل پنجره دوجداره upvc مدل های پنجره به همراه ویژگی هایشان توضیح داده شده که شما می توانید با مطالعه آن انتخاب بهتری با توجه به نیازتان داشته باشید.

قیمت پنجره دوجداره
قیمت پنجره دوجداره

ابعاد پنجره

منظور از ابعاد پنجره، طول و عرض آن می باشد که قاعدتا هر چقدر طول و عرض آن بیشتر باشد مقدار پروفیل مصرفی در آن بیشتر بوده و منجرب به افزایش قیمت می گردد.

پروفیل مصرفی

ماده اصلی تشکیل دهنده پنجره ها پروفیل می باشد به همین دلیل نوع پروفیلِ مصرف شده عامل بسیار مهمی در تعیین قیمت پنجره دوجداره می باشد که برند و رنگ آن در بررسی قیمت تاثیرگذار می باشد.

پروفیل
پروفیل
 • برند پروفیل: برندهای متفاوت و از کشورهای مختلف برای پروفیل وجود دارد که شرکت پنجره شهر با توجه به درخواست مشتری پروفیل هایی مانند وینتک، انزو، کیسان و … برای تولید استفاده می کنند. برای آگاهی بیشتر از کیفیت برندهای پروفیل، مقاله پروفیل هافمن یا وینتک را مطالعه کنید.
 • رنگ پروفیل: رنگ پروفیل ها شامل سفید، یه رو لمینت و دو رو لمینت می باشد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.

یراق آلات مصرفی

یراق آلات به ابزاری مانند لولا، دستگیره و زاماک گفته می شود که جنس ها و برند های متفاوتی از آن ها در بازار ما موجود است و بسته به درخواست مشتری و میزان اهمیت قیمت پنجره دوجداره آن در محصول استفاده می گردد. یراق های با کیفیت و برند خوب مطمئنا به هزینه کار خواهد افزود اما در عین حال محصولی با کیفیتی بهتر به مشتری تحویل داده خواهد شد. برندهایی که پنجره شهر از آن برای یراق آلات استفاده می کند؛ ورنه (vorne) ،رز (reze) و اندو (endow) می باشند.

یراق آلات
یراق-آلات

نوع و رنگ شیشه ها

یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت پنجره دوجداره، نوع و رنگ شیشه به کاربرده شده در آن می باشد که با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تایین می گردد:

شیشه دوجداره
شیشه دوجداره

انواع شیشه

 • شیشه ها در انواع مختلف لمینت، سکوریت و شیشه های هوشمند در بازار موجود می باشند که شیشه لمینت و هوشمند به دلیل شرایط تولید و کاربرد خاص دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر شیشه ها می باشند. شیشه های سکوریت معمولا برای برای مکان های شلوغ و پرتردد مناسب می باشد زیرا در صورت شکستن کاملا خورد می شوند و تکه های بزرگ شیشه ایجاد نمی شود. شیشه خودرو ها نیز معمولا از نوع سکوریت می باشد.
 • شیشه ها به صورت تک جداره، دوجداره و سه جداره موجود می باشند که اصولا از نوع دوجداره در تولید درب و پنجره ها استفاده می گردد.

رنگ شیشه

شیشه های دوجداره در رنگ های مختلف زیر در بازار موجود می باشد. شیشه های رفلکس معمولا از شیشه های ساده گران تر هستند، شیشه های رفلکس دوجداره از یک جداره ساده و یک جداره شیشه رفلکس تولید می گردد. شیشه های رفلکس مانع از ورود نور خورشید به داخل ساختمان و تاریک شدن فضای داخل می شوند اما در شب فضای داخل ساختمان قابل رویت می باشد.

 • رفلکس
 • نقره ای
 • طلایی
 • ساده
 • برنز

پنجره دوجداره

قیمت پنجره دوجدارهقیمت پنجره دوجداره آملقیمت پنجره دوجداره ایزدشهرقیمت پنجره دوجداره بابلقیمت پنجره دوجداره بابلسرقیمت پنجره دوجداره بهشهرقیمت پنجره دوجداره رویانقیمت پنجره دوجداره ساریقیمت پنجره دوجداره سرخرودقیمت پنجره دوجداره قائمشهرقیمت پنجره دوجداره نورقیمت پنجره دوجداره نوشهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *