پروژه پارتیشن شیشه ای دریاکنار
پروژه پارتیشن شیشه ای دریاکنار

پروژه پارتیشن شیشه ای دریاکنار

پروژه پارتیشن شیشه ای دریاکنار که شرکت پنجره شهر افتخارِ انجامِ آن را به عهده داشته و به صورت کاملا حرفه‌ای و در کمترین زمان ممکن با موفقیت به پایان رسانده است.

در ادامه توضیح مختصری در ارتباط با این پروژه می‌دهیم تا شما عزیزان اطلاعات بیشتری کسب کنید و انتخاب دقیق تری داشته باشید.

تاریخ اجرا : زمستان ۱۴۰۰

محل اجرای پروژه :  اجرای این پروژه در خانه ویلایی واقع در دریاکنار صورت گرفته است.

ابعاد کلی : ۸.۴ مترمربع

نوع شیشه مصرفی: شیشه سکوریت سوپرکلیر با ضخامت ۱۰ میل

متراژ شیشه مصرفی : متراژ شیشه استفاده شده در این پروژه ۳ قطعه شیشه در ارتفاع ۱۶۶.۸ و عرض های ۱۹۱.۴ ، ۲۲۷.۴ و ۲۶۳.۴ در مجموع حدود ۸.۴ مترمربع می باشد.

فریم (پروفیل) مصرفی : فریم استفاده شده در این پروژه پارتیشنی فیکس یا کلکلوم تقه ای از جنس آلومینیوم سبک و رنگ مشکی مات می باشد.

متراژ پروفیل مصرفی : در این پروژه حدودا ۱۲ متر شاخه پروفیلی استفاده شده است.

پارتیشن بندی با شیشه دوجداره

امروزه بیش از هر زمان دیگری فضای آپارتمان‌ها و دفاتر اداری در حال کوچک شدن است. و دیوارکشی به این مسئله بیشتر دامن می‌زند. پارتیشن به معنای قسمت‌بندی و جداسازی است. با استفاده از پارتیشن شیشه‌ای می‌توان از فضای موردنظر استفاده بهینه کرد. مثلا فضاهای بزرگ را می‌توان به چند قسمت تقسیم بندی کرد. و عملکردی متفاوت در هر بخش انجام داد. شیشه به نحوی تاثیر گذار است که دیگر حس خفگی و حضور در فضای کوچک شما را احاطه نمی‌کند.

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی اختصاصی

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی اختصاصی نوعی از پنجره‌های دوجداره به حساب می‌آید که جنس متریال آن‌ها از پروفیل آلومینیوم می‌باشد. اتلاف انرژی در این سیستم با شیشه دوجداره بسیار کمتر از پنجره‌های آهنی است. پنجره‌های آلومینیومی با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشو، نیازهای گوناگون صنعت ساختمان را براورده ساخته‌اند. علاوه بر این تنوع و زیبایی، پوشش رنگ‌آمیزی آنودایز، پودری و یا دکورال در این سیستم قابل اجرا می‌باشد. در پروفیل‌های اختصاصی، با وجود سه حفره هوابندی، بعلت خواص ذاتی آلومینیوم حرارت از طریق بدنه پروفیل تبادل می‌شود. این حرارت تبادل شده بسیار ناچیز می‌باشد ولی در دنیای امروز بهینه بودن انرژی حرف اصلی را می‌زند، از همین روی برای برطرف کردن این مسئله، استفاده از درب و پنجره دو جداره آلومینیوم ترمال بریک  پیشنهاد می‌شود.

مزایای درب و پنجره آلومینیوم اختصاصی

  • رنگ و طرح‌های گوناگون
  • امکان نصب بسیار سریع
  • ظریف و زیبا با استحکام بالا
  • غیر قابل اشتعال با امنیت بالا
  • این متریال کاملا قابل بازیافت می‌باشند
  • قابلیت نصب شیشه‌های یک و دوجداره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.