درب و پنجره آلومینیوم کشویی

درب و پنجره آلومینیوم کشویی


درب و پنجره آلومینیوم کشویی

سیستم درب و پنجره آلومینیوم کشویی به گونه ای طراحی شده که سبک و دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و همچنین از کیفیت آب بندی و هوا بندی مناسبی برخوردار است. این پنجره ها قابلیت ساخت به صورت دو، سه، چهار لنگه و حتی بیشتر را دارند و کتیبه های این پنجره را می توان در بالا، پایین و یا در بغل قرار داد. برای نصب این مدل پنجره ها از چهارچوب آلومینیومی یا آهنی، که توسط پنجره شهر تولید می شود، استفاده می گردد.

درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب و پنجره آلومینیوم کشویی

انواع درب و پنجره آلومینیوم کشویی

این مدل پنجره، همانند پنجره آلومینیوم لولایی به دو صورت نرمال (اختصاصی) و ترمال بریک تولید می شود که از دو لنگه ی ثابت و متحرک تشکیل می شود، پروفیل مورد استفاده برای قسمت متحرک آن، پروفیل بازشو یا لنگه ونت (vent) و قسمت ثابت آن هیدن ونت (hidden vent) می باشد. جنس غلطک مناسب برای این سیستم، غلطک سرامیکی یا استیل است که هم از نظر روان بودن و هم تحمل وزن بالا قابل قبول می باشد.

درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب و پنجره آلومینیوم کشویی

مزایای آلومینیوم کشویی

  • این مدل درب و پنجره ها به دلیل زیبایی و سهولی در باز و بسته شده مورد توجه است.
  • این پنجره فضای کمتری نسبت به انواع دیگر اشغال می کند و با توجه به کوچکتر شدن فضای ساختمان های جدید، این نوع پنجره ها مورد توجه سازندگان می باشد.
  • با امکان عایق بندی و ابداع پروفیل های ترمال بریک مشکل اتلاف انرژی این نوع پنجره هم تا حد زیادی برطرف شده است.
درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب و پنجره آلومینیوم کشویی

قیمت آلومینیوم کشویی

قیمت این نوع پنجره بر حسب متر مربع می باشد و مهمترین عوامل تاثیر گذاردر قیمت درب و پنجره آلومینیوم لولایی عبارتند از:

  • عرض و ارتفاع پنجره
  • نوع یراق آلات (تک حالته، دو حالته)
  • کشور تولید کننده یراق (ترکیه، آلمان)

درب و پنجره آلومینیوم کشوییدرب و پنجره دوجداره آلومینیوم

درب و پنجره آلومینیوم دوجداره upvcدرب و پنجره آلومینیوم کشوییدرب و پنجره آلومینیوم کشویی آملدرب و پنجره آلومینیوم کشویی ایزدشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی بابلدرب و پنجره آلومینیوم کشویی بابلسردرب و پنجره آلومینیوم کشویی خانه دریادرب و پنجره آلومینیوم کشویی خزرشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی دریاکناردرب و پنجره آلومینیوم کشویی رویاندرب و پنجره آلومینیوم کشویی ساریدرب و پنجره آلومینیوم کشویی سرخروددرب و پنجره آلومینیوم کشویی فریدونکناردرب و پنجره آلومینیوم کشویی قائمشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی نوردرب و پنجره آلومینیوم کشویی نوشهردرب و پنجره دوجداره آلومینیومیقیمت پنجره آلومینیومی کشوییقیمت درب و پنجره آلومینیوم کشویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *