درب و پنجره آلومینیوم کشویی

درب و پنجره آلومینیوم کشویی


درب و پنجره آلومینیوم کشویی

یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین مدل های پنجره آلومینیوم موجود در بازار سیستم درب و پنجره آلومینیوم کشویی می باشد که به صورت های کشویی معمولی، کشویی لیفت و کشویی فولکس واگنی اجرا می شود. اما ساده ترین و به صرفه ترین مدل آن آلومینیوم کشویی معمولی می باشد که به صورت ریلی در راستای افقی به چپ و راست باز میشود.

درب و پنجره آلومینیوم کشویی

آومینیوم کشویی یا لولایی؟!

این پنجره ها اگرچه از لحاظ عایق بندی و مقاومت در برابر اتلاف انرژی به پنجره های آلومینیوم لولایی نمیرسند اما تا حدود زیادی رضایت مندی مشتریان را به دلیل سادگی و سهولت در کارایی به خود جلب کرده اند. به دلیل حرکت ریلی در راستای افقی در این پنجره ها و عدم مزاحمت برای پرده ها، این پنجره ها فروش نسبتا بالاتری نسبت به پنجره های آلومینیوم لولایی دارند.

پنجره آلومینیوم لولایی

ساختار درب و پنجره آلومینیوم کشویی

سیستم درب و پنجره آلومینیوم کشویی به گونه ای طراحی شده که سبک و دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و همچنین از کیفیت آب بندی و هوا بندی مناسبی برخوردار است. این پنجره ها قابلیت ساخت به صورت دو، سه، چهار لنگه و حتی بیشتر را دارند، کتیبه های این پنجره را می توان در بالا، پایین و یا در بغل قرار داد. برای نصب این مدل پنجره ها از چهارچوب آلومینیومی یا آهنی، که توسط پنجره شهر تولید می شود، استفاده می گردد.

درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب آلومینیوم کشویی

انواع پنجره آلومینیوم کشویی

این مدل پنجره، همانند پنجره آلومینیوم لولایی به دو صورت نرمال (اختصاصی) و ترمال بریک تولید می شود که از دو لنگه ی ثابت و متحرک تشکیل می شود، پروفیل مورد استفاده برای قسمت متحرک آن، پروفیل بازشو یا لنگه ونت (vent) و قسمت ثابت آن هیدن ونت (hidden vent) می باشد. جنس غلطک مناسب برای این سیستم، غلطک سرامیکی یا استیل است که هم از نظر روان بودن و هم تحمل وزن بالا قابل قبول می باشد.

درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب آلومینیوم کشویی

مزایای آلومینیوم کشویی

  • با امکان عایق بندی و ابداع پروفیل های ترمال بریک مشکل اتلاف انرژی این نوع پنجره هم تا حد زیادی برطرف شده است.
  • از دیگر خصوصیات بارز و متمایز در درب و پنجره های آلومینیوم کشویی امکان انتخاب رنگ دلخواه در طیف رنگ های گوناگون برای مشتریان می باشد.
  • این پنجره ها فضای کمتری نسبت به انواع دیگر اشغال می کنند و با توجه به کوچکتر شدن فضای ساختمان های جدید، مورد توجه سازندگان قرار گرفته اند.
  • این پنجره ها قابلیت استفاده از هر گونه پرده ها را فراهم می کنند.
  • این مدل درب و پنجره ها به دلیل زیبایی و سهولت در باز و بسته شدن مورد توجه می باشند.
    از دیگر خصوصیات مثبت این پنجره ها امکان ساخت در ابعاد بزرگ پنجره و شیشه می باشد.
درب و پنجره آلومینیوم کشویی
درب آلومینیوم کشویی

قیمت آلومینیوم کشویی

قیمت این نوع پنجره بر حسب متر مربع می باشد و مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت عبارتند از:

  • عرض و ارتفاع پنجره
  • نوع یراق آلات (تک حالته، دو حالته)
  • کشور تولید کننده یراق (ترکیه، آلمان)

پنجره شهر آماده تولید انواع مدل های مختلف درب و پنجره دوجداره برای شما مشتریان عزیز می باشد.

درب و پنجره آلومینیوم کشوییدرب و پنجره دوجداره آلومینیوم

درب و پنجره آلومینیوم دوجداره upvcدرب و پنجره آلومینیوم کشوییدرب و پنجره آلومینیوم کشویی آملدرب و پنجره آلومینیوم کشویی ایزدشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی بابلدرب و پنجره آلومینیوم کشویی بابلسردرب و پنجره آلومینیوم کشویی خانه دریادرب و پنجره آلومینیوم کشویی خزرشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی دریاکناردرب و پنجره آلومینیوم کشویی رویاندرب و پنجره آلومینیوم کشویی ساریدرب و پنجره آلومینیوم کشویی سرخروددرب و پنجره آلومینیوم کشویی فریدونکناردرب و پنجره آلومینیوم کشویی قائمشهردرب و پنجره آلومینیوم کشویی نوردرب و پنجره آلومینیوم کشویی نوشهردرب و پنجره دوجداره آلومینیومیقیمت پنجره آلومینیومی کشوییقیمت درب و پنجره آلومینیوم کشویی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *