نرده شیشه ای توکار (دفنی) – پنجره شهر بابل

نرده شیشه ای اکسپوز توکار

نرده شیشه ای اکسپوز توکار


نرده شیشه ای توکار

نرده شیشه ای توکار (دفنی) یکی از انواع نرده شیشه ای اکسپوز می باشد. این نرده با شیشه های ۱۶ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر ساخته می شود و بیس یوچنل نگهدارنده پنل شیشه ای تا عمق ۲۵ سانتی متر شیشه را پوشش می دهد و می تواند پنل های شیشه ای تا ارتفاع ۱۴۰ سانتی متر را مهار کند.

 

نرده شیشه ای توکار (دفنی)
نرده شیشه ای توکار (دفنی)

در این نوع نرده شیشه ای نیز از اتصال های آلومینیومی U شکل (شیاردار) که داخل کف تعبیه شده استفاده می گردد و شیشه ها در این روش داخل آن فیکس می شود. هندریل شیشه ای توکار پایه عمودی ندارد، و نمای آن کاملا شیشه ای است و به همین علت در مکان های لوکس و لاکچری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نرده شیشه ای توکار (دفنی)
نرده شیشه ای توکار (دفنی)

امروزه استفاده از شیشه های شفاف یا مات برای ایجاد زیبایی در انواع نرده شیشه ای خصوصا نرده شیشه ای دفنی، کنار بالکن، تراس و ویلاها و … رو به افزایش است. این محصول با بهترین مواد اولیه شیشه های سکوریت و لمینت ساخته می شود که از ایمنی بالایی برخوردار است. نرده شیشه ای با استفاده از یراق و اتصالات که از جنس استیل ضد آب که تغییر رنگ نمی دهد و از آلومینیوم آنادایز شده به صورت توکار تحت نام نرده شیشه ای دفنی اجرا می شود.

نرده کامپوننت توکار


 

روش نصب نرده شیشه ای دفنی “توکار”

جهت نصب و فیکس کردن شیشه در پایین هر پنل ۴ عدد سوراخ ایجاد می کنند و در محل قرارگیری شیشه ها به دیوار، کنار بالکن، راه پله و … متصل می شوند. مهم ترین اصل برای نصب اتصال زیر سازی صحیح است تا این قطعات به صورت تراز شده و مرتب در محل خود نصب شوند. اگر به این مورد توجه نکنیم در مرحله نصب با مشکل یک اندازه نبودن فاصله بین شیشه ها مواجه خواهیم شد.

نرده شیشه ای توکار (دفنی)
نرده شیشه ای توکار (دفنی)

 

کاربرد نرده شیشه ای دفنی

 • قابل استفاده در پله ها، تراس و بالکن
 • قابل استفاده در فضای داخلی و خارجی
 • زیبایی در نما و جداکننده فضاها با یکدیگر

 

نرده اکسپوز توکار


 

مزایا

 

 • مقاوم در شرایط آب و هوایی مختلف
 • ایمنی بالا و مقاوم در برابر ضربه
 • نظافت آسان
 • تغییر فرم و تغییر رنگ نمی دهد
 • نصب سریع و آسان
 • موجب بزرگ دیده شدن فضای شما می شود.
 • به دلیل شفافیت شیشه می توانید از منظره محیط بیرون استفاده کنید

نرده شیشه ای توکار


این روش از لحاظ شباهت ظاهری به نرده شیشه ای اکسپوز شبیه است، ولی کلیه پروفیل ها در داخل زمین کار گذاشته می شوند. در واقع در نرده شیشه ای دفنی یا توکار، فقط کاورهای آلومینیومی ظریف بر روی سطح زمین مشاهده می شود و تمامی متعلقات داخل زمین کار شده است. شایان ذکر است که نکته مهم در استفاده از این ترکیب نرده شیشه ای این است که قبل از اتمام کف سازی باید پروفیل ها در داخل زمین کار گزاشته شوند و سپس کار کف سازی را به اتمام برسانیم.

نرده شیشه ای کامپوننت


این روش جان پناه شیشه ای از لحاظ استقامت و ایستایی در جایگاه ویژه ای دارد و بیشترین فشار و ضربه را متحمل می شود. استاندارد های ایمنی برای هندریل شیشه ای متفاوت هستند. طبق استاندارد های اروپایی جان پناه شیشه ای برای منازل مسکونی باید نیروی ضربات جانبی تا ۱۵۰ کیلوگرم به مترمربع و برای محیط های پرتردد مثل مراکز تجاری، فودکورت ها، سینماها و … برابر نهایتا تا ۳۰۰ کیلوگرم بر مترمربع را تحمل کنند.

نرده شیشه ای توکار (دفنی)
نرده شیشه ای توکار (دفنی)

 

قیمت نرده شیشه ای توکار

قیمت نرده شیشه ای بر اساس

 • ضخامت شیشه استفاده شده در گارد محافظ نرده
 • طول هر پنل شیشه ای
 • نوع شیشه از بابت سکوریت یا لمینت بودن شیشه
 • کیفیت متریال
 • مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها

بر اساس مترمربع محاسبه و قیمت گذاری می شود. به دلیل تغییرات مداوم در قیمت شیشه برای اطلاع از قیمت به روز مدل های نرده شیشه ای با کارشناس فروش تماس بگیرید.

نردهه شیشه ای اکسپوز


شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، نرده شیشه ای، بالکن شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن  تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *