درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب‌های دوجداره بازشو در مجموع به دو نوع لولایی و کشویی تقسیم‌بندی می‌شوند که در نوع کشوییِ آن، درب دوجداره لیفت اند اسلاید به دلیل نوعِ باز و بسته شدن و شکل یراق آلات، نقص درب کشویی در آب‌بندی و هوابندی را کاملا از بین برده است.

درب دوجداره لیفت اند اسلاید

نحوه عملکرد درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب های لیفت اند اسلاید نوعی از درب‌های کشویی می‌باشند که در راستای افقی باز و بسته می‌شوند. همان‌طور که از اسم آن‌ها پیداست با چرخاندن دستگیره در، لنگه متحرک به میزان حدود ۰.۵ سانتی‌متر از روی فریم درب بلند شده و به اصطلاح لیفت (lift) می‌شود، در این حالت غلطک‌ها در جای اصلی خود و روی چرخ‌ها قرار گرفته و لاستیک‌ها نیز آزاد شده و باعث می‌شود که به راحتی در راستای افقی قابلیت حرکت پیدا کند و هنگامی که پنجره بسته می‌شود با چرخاندن دستگیره، غلطک‌ها و لاستیک‌های آب بندی در جای خود قرار می‌گیرند و روی فریم سوار می‌شوند و به این ترتیب هوابندی و آب بندی آن به صورت کامل انجام می‌شود.

یراق آلات درب دوجداره لیفت اند اسلاید

مزایای درب دوجداره لیفت اند اسلاید

  • مقاومت بیشتر نسبت به بقیه درب‌های کشویی در مقابل نفوذ آب و هوا
  • قابلیت حمل شیشه تا وزنِ حدودِ ۸۰۰ کیلوگرم در هر لنگه
  • قابلیت استفاده در ابعاد به عرض ۷ متر و ارتفاع ۳ متر
  • قابلیت نصب انواع شیشه های‌خاص و ضد گلوله
  • بازشوی بسیار آسان

معایب درب های لیفت اند اسلاید

  • قیمت نسبتا بالا به دلیل نوع و کیفیت بالای یراق آلات آن

قیمت درب های لیفت اند اسلاید

قیمت حدودی یراق آلات آن با توجه به برند انتخابی از ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان تا ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان می‌تواند متغیر باشد. در ابعاد بزرگ قیمت تمام شده یک پنجره لیفت اند اسلاید بزرگ گاهی تا ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ هم می‌رسد.

تصاویر بیشتر

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه‌کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می‌باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کاشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

 

درب دوجداره لیفت اند اسلایددرب و پنجره دوجداره upvcمحصولات

درب دوجداره لیفت اند اسلایددرب دوجداره لیفت اند اسلاید آملدرب دوجداره لیفت اند اسلاید ایزدشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید بابلچدرب دوجداره لیفت اند اسلاید بابلسردرب دوجداره لیفت اند اسلاید بهشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید خانه دریادرب دوجداره لیفت اند اسلاید خزرشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید دریاکناردرب دوجداره لیفت اند اسلاید رویاندرب دوجداره لیفت اند اسلاید ساریدرب دوجداره لیفت اند اسلاید سرخروددرب دوجداره لیفت اند اسلاید فریدونکناردرب دوجداره لیفت اند اسلاید قائمشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید نوردرب دوجداره لیفت اند اسلاید نوشهردرب لیفت اند اسلاید دوجدارهدرب و پنجره upvcدرب و پنجره دوجداره

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *