درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب دوجداره لیفت اند اسلاید


درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب های دوجداره بازشو کلا به دو نوع لولایی و کشویی تقسیم بندی می شوند که در نوع کشوییِ آن، درب دوجداره لیفت اند اسلاید به دلیل نوعِ باز و بسته شدن و شکل یراق آلات، نقص درب کشویی در آب بندی و هوابندی را کاملا از بین برده است.

درب دوجداره لیفت اند اسلاید

نحوه عملکرد درب دوجداره لیفت اند اسلاید

درب های لیفت اند اسلاید نوعی از درب های کشویی می باشند که در راستای افقی باز و بسته می شوند. همانطور که از اسم آن ها پیداست با چرخاندن دستگیره در، لنگه متحرک به میزان حدود 0.5 سانتی متر از روی فریم درب بلند شده و به اصطلاح لیفت (lift) می شود، در این حالت غلطک ها در جای اصلی خود و روی چرخ ها قرار گرفته و لاستیک ها نیز آزاد شده و باعث می شود که به راحتی در راستای افقی قابلیت حرکت پیدا کند و هنگامی که پنجره بسته می شود با چرخاندن دستگیره، غلطک ها و لاستیک های آب بندی در جای خود قرار گرفته، روی فریم نشسته و به این ترتیب هوابندی و آب بندی آن به صورت کامل انجام می شود.

یراق آلات درب دوجداره لیفت اند اسلاید

مزایای درب دوجداره لیفت اند اسلاید

  • مقاومت بیشتر نسبت به بقیه درب های کشویی، در مقابل نفوذ آب و هوا
  • قابلیت حمل شیشه تا وزنِ حدودِ 800 کیلو در هر لنگه
  • قابلیت استفاده در ابعاد به عرض 7متر و ارتفاع 3متر
  • قابلیت نصب انواع شیشه های خاص و ضد گلوله
  • بازشوی آسان

معایب درب های لیفت اند اسلاید

  • قیمت نسبتا بالا به دلیل نوع و کیفیت بالای یراق آلات آن

قیمت درب های لیفت اند اسلاید

قیمت حدودی یراق آلات آن با توجه به برند انتخابی از 1/800/000 تومان تا 6/000/0000 تومان می تواند متغیر باشد. در ابعاد بزرگ قیمت تمام شده یک پنجره لیفت اند اسلاید بزرگ گاهی تا 15/000/000 هم می رسد.

تصاویر بیشتر

در پنجره شهر با بهتری محصولات آشنا شوید و با ما همراه باشید

درب دوجداره لیفت اند اسلایددرب و پنجره دوجداره upvcمحصولات

درب دوجداره لیفت اند اسلایددرب دوجداره لیفت اند اسلاید آملدرب دوجداره لیفت اند اسلاید ایزدشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید بابلچدرب دوجداره لیفت اند اسلاید بابلسردرب دوجداره لیفت اند اسلاید بهشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید خانه دریادرب دوجداره لیفت اند اسلاید خزرشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید دریاکناردرب دوجداره لیفت اند اسلاید رویاندرب دوجداره لیفت اند اسلاید ساریدرب دوجداره لیفت اند اسلاید سرخروددرب دوجداره لیفت اند اسلاید فریدونکناردرب دوجداره لیفت اند اسلاید قائمشهردرب دوجداره لیفت اند اسلاید نوردرب دوجداره لیفت اند اسلاید نوشهردرب لیفت اند اسلاید دوجدارهدرب و پنجره upvcدرب و پنجره دوجداره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *