پروفیل وین تک بهتر است یا ویستابست

تنوع برندها در صنعت درب و پنجره upvc، و کیفیت های بسیار متفاوت، موجب دشواری در هنگام خرید گردیده است. هر یک از تولیدکنندگان برتر سعی در افزایش کیفیت، ارائه قیمت مناسب، تنوع در محصولات و خدمات حرفه ای می باشند. شرکت وین تک و ویستابست از بهترین و با کیفیت ترین برندهای تولید پروفیل‌های upvc در ایران می باشند.

دراین مقاله از پنجره شهر به بررسی این دو پروفیل می‌پردازیم.

درب و پنجره دوجداره با پروفیل وین تک

وین تک سابقه طولانی‌تری در بازار ایران دارد و به دلیل تحت لیسانس قرار گرفتن توسط کشورهای پیشرفته توانسته است از فناوری این کشورها استفاده کرده و یک خط تولید کاملا پیشرفته را راه اندازی کند، و با تولید انبوه پروفیل پنجره‌های upvc، یک کانال توزیع مبتنی بر عرضه مستقیم (حذف واسطه) ایجاد کند. درب و پنجره دوجداره وین تک سهم بسیار بالایی را در صنعت ساختمان در دست دارد به گونه‌ای که رقابت با این برند واقعا کار دشواری است و دلیل آن قیمت پایین در کنار مزایای قابل قبول است. یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب پروفیل‌های وینتک، این است که علاوه بر زیبایی و دقت در ساخت و همچنین کیفیت آن، قیمت بسیار رقابتی نسبت به پروفیل ویستابست دارا می باشد. پنجره های وین تک در ابعاد گوناگون و طرح و رنگ‌های بی شمار در بازار قابل خرید است.

بیشتر بخوانید: پروفیل هافمن یا وین تک ؟

درب و پنجره دوجداره با پروفیل وین تک
درب و پنجره دوجداره با پروفیل وین تک

مزایای درب و پنجره وین تک

 • امکان تعمیر و رگلاژ
 • عایق در برابر گرد و غبار
 • کاهش هزینه مصرف انرژی
 • کاهش آلودگی صوتی و حرارتی
 • قابلیت بازیافت و عدم ایجاد آلودگی زیستی
 • نظافت آسان و قابلیت نصب توری پلیسه‌ای
 • دوام و استحکام بالا و مقاومت بالا در برابر ضربه
 • عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه مضر خورشید
 • قابلیت نصب شیشه های چندجداره از جمله دوجداره و سه جداره
 • مقاومت در برابر نفوذ آب باران به دلیل ایجاد شیارهای مخصوص تخلیه آب باران
 • قابلیت نصب انواع یراق آلات پنجره دو جداره و تامین بازشوی موردنظر به صورت تک حالته و دو حالته
 • تعویض پنجره های قدیمی با درب و پنجره های upvc وین تک در کمترین زمان و کمترین تخریب

پروفیل upvc یکی از سه جزء اصلی درب و پنجره دوجداره می باشد و کیفیت آن نقش مهمی در کیفیت پنجره upvc دارد. از سوی دیگر مواردی مانند کیفیت یراق آلات مصرفی، کیفیت شیشه دوجداره یا چند جداره، کیفیت تولید و نحوه نصب نیز به همان اندازه پروفیل موثر است

بیشتر بخوانید: تعویض شیشه دوجداره

درب و پنجره دوجداره با پروفیل ویستابست

شرکت ویستابست اولین دارنده گواهینامه رآل آلمان است که در صنعت پلیمر و تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره فعالیت می کند. این شرکت پروفیل های upvc را با استاندارهای بین المللی در ایران تولید می‌کند. ترکیبات به کار رفته در این پروفیل بر اساس سخت ترین شرایط‌های آب و هوایی در اقلیم ایران ساخته شده است.

وین تک یا ویستابست

تفاوت پنجره دوجداره وین تک و ویستابست

امروزه در بازار تولید پروفیل upvc تنوع بسیار زیادی وجود دارد. هر یک از تولیدکنندگان برتر سعی در افزایش کیفیت محصولات، ارائه قیمت مناسب، تنوع در محصولات و خدمات حرفه‌ای میباشند تا سهمی از بازار تولید پروفیل upvc را جذب نمایند. تفاوت پنجره وین تک و ویستابست یکی از مباحثی میباشد که بیشتر بین افرادی که به دنبال انتخاب پنجره دوجداره هستند مورد بررسی قرار میگیرد.

تفاوت پنجره دوجداره وین تک و ویستابست بر اساس تاریخچه (سابقه) :

شرکت وین تک دارای سابقه طولانی در بازار ایران می‌باشد. و به دلیل لیسانس گرفتن توسط کشورهای پیشرفته توانسته است از فناوری های این کشورها استفاده کرده و یک خط تولید کاملا پیشرفته را راه اندازی کند، و با تولید انبوه پروفیل پنجره های upvc، یک کانال توزیع مبتنی بر عرضه مستقیم (حذف واسطه) ایجاد کند. این شرکت نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها مانند : روسیه، اوکراین، تونس و … دارای نماینده می باشد. یکی از تفاوت های پنجره دوجداره وین تک و ویستابست عمر این شرکت ها می باشد. شرکت وین تک دارای عمر یک قرن می باشد، اما شرکت ویستابست دارای عمر ۱۰ ساله می باشد.

درب و پنجره وین تک سهم بسیار بالایی را در صنعت ساختمان در دست دارد که رقابت با این برند واقعا کار دشواری می باشد. یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب پروفیل وینتک، این است که علاوه بر زیبایی و دقت در ساخت و همچنین کیفیت آن، قیمت بسیار رقابتی نسبت به پروفیل ویستابست دارا می باشد. پنجره های وین تک در ابعاد گوناگون و طرح و رنگ های بی شمار در بازار قابل خرید است.

تفاوت قیمتی پنجره دوجداره وین تک و ویستابست

به دلیل نوسانات بازار و هم چنین به روزرسانی شدن مداوم وب سایت، از قرار دادن قیمت پنجره دوجداره وین تک و ویستابست در وب سایت معذوریم. اما به طور کلی اگر می خواهید تفاوت قیمت پروفیل وین تک و ویستابست را بدانید پروفیل وین تک از پروفیل ویستابست ارزان تر می‌باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین پنجره دوجداره کدام است

پنجره دو جداره ویستا بست
پنجره دو جداره ویستا بست
 پنجره دو جداره وین تک
پنجره دو جداره وین تک

پروفیل upvc یکی از سه جزء اصلی درب و پنجره دوجداره می‌باشد و کیفیت آن نقش مهمی در کیفیت پنجره upvc دارد. از سوی دیگر مواردی مانند کیفیت یراق آلات مصرفی، کیفیت شیشه دوجداره یا چندجداره، کیفیت تولید و نحوه نصب نیز به همان اندازه پروفیل موثر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نکات مهم در انتخاب پنجره دوجداره روی لینک کلیک کنید.

مقایسه بیانگر این موضوع است، که هر دو برند وین تک و ویستابست با طی مسیرهای متفاوت به یک هدف رسیده‌اند. این هدف رضایت مشتری و کیفیت بالای محصول می‌باشد.

جهت سفارش محصولات یا دریافت مشاوره با کارشناسان پنجره شهر تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۹۱۱۴۰۰۳۳۳۸

۵/۵ - (۲ امتیاز)

۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *