آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای


از زمان‌های گذشته، آلاچیق‌ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت ساختمان، دستخوش تغییرات خاصی گردیده‌اند. از جمله تغییرات آلاچیق‌ها در گذر زمان، شیشه‌ای بودن آن‌ها می‌باشد. آلاچیق شیشه ای upvc یکی از دلچسب‌ترین سازه‌هایی است که طرفداران زیادی دارد. این نوع آلاچیق به گونه‌ای طراحی شده است که علاوه بر کاربردی که دارد، از نظر زیبایی نیز از سایر مدل آلاچیق‌ها، زیباتر است.

آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم و upvc

آلاچیق دوجداره upvc محلی سر پوشیده مناسب برای استراحت و کسب آرامش در فضایی آزاد و پاک می‌باشد و سرپوشیده بودن آن مانع از باران و آفتاب مستقیم خواهد بود. آلاچیق از دیوارهایی با استراکچر آلومینیوم یا upvc و ترکیب شیشه و سقف شیشه ای تشکیل شده است و در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این آلاچیق‌ها می‌توان برای گلخانه، روف گاردن، رستوران‌های سنتی و باغ و… استفاده کرد. از مزیت‌های شیشه آلاچیق می‌توان به عایق بودن شیشه آلاچیق در برابر آب و هوای بیرون الاچیق شیشه ای اشاره کرد. در فصول گرما، به راحتی می‌توان شیشه‌ها را به صورت آکاردئونی باز نمود تا از هوای محیط استفاده کرد و همچنین در فصول سرما به راحتی با بستن شیشه‌ها، جلوی نفوذ سرما را گرفت.

آلاچیق شیشه ای نسبت به سرما و گرما و آلودگی هوا عایق بوده و مانع ورود سرما و گرما به داخل آلاچیق می‌شوند. بدین ترتیب هوای داخل آلاچیق همیشه مطلوب باقی خواهد ماند و همچنین گرد و غبار نیز به داخل وارد نخواهد شد. شما همچنین می‌توانید آلاچیق دوجداره خود را در ابعاد مختلف سفارش دهید.

بیشتر بخوانید: الاچیق شیشه ای روی پشت بام

آلاچیق شیشه ای

انواع آلاچیق شیشه ای

آلاچیق ها را می توان به شکل های گوناگون و با سلیقه مشتری ساخت و اینکه درب آن نیز می تواند به صورت درب شیشه ای ریلی (به این صورت که از سمت چپ یا راست باز و بسته شوند.) یا درب شیشه ای لولایی طراحی و اجرا شود.

آلاچیق دور تا دور شیشه ای بدون سقف شیشه ای 

جهت استفاده از این نوع آلاچیق شیشه ای باید این را در نظر داشته باشید که دیگر امکان مشاهده ی آسمان برایتان فراهم نیست.

آلاچیق دور تا دور شیشه ای با سقف شیشه ای

این نوع آلاچیق شیشه ای که می توان از نوع آلاچیق های مدرن نام برد، امکان مشاهده آسمان وجود دارد. چنانچه نگران گرم شدن محیط آلاچیق خود هستید می توان از شیشه دوجداره که هوابند و آب بند هستند استفاده فرمایید. لازم به ذکر است اگر قصد دارید روی این سقف راه بروید باید از شیشه لمنیت استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: گنبد شیشه ای

آلاچیق شیشه ای upvc

شیشه ریلی آلاچیق

آلاچیق را می‌توان به اتاق یا فضای بسته‌ای تشبیه کرد که به عنوان محیطی برای تفریح یا استراحت استفاده می‌شود. در این فضای بسته می‌توان دور تا دور از شیشه استفاده کرد و در این صورت همچنین می‌توان از شیشه ریلی برای آلاچیق استفاده نمود. در صورت اجرای شیشه ریلی آلاچیق به راحتی شیشه در ریل حرکت می‌کند و شما به راحتی می‌توانید از محیط بیرون از آلاچیق بهره ببرید. با احداث آلاچیقی کوچک از شیشه ریلی آلاچیق در حیاط منزل، باغ و باغچه‌ی خود به زیبایی هرچه بیشتر محیط زندگی خود بیافزایید و یک محیط راحت و صمیمی برای گفتگو و یا حتی صرف غذا به وجود آورید.

از شیشه ریلی آلاچیق می‌توان به عنوان همان شیشه آکاردئونی دانست که شیشه بر روی ریلی حرکت می‌کند و در سمت راست یا چپ باز و بسته می‌شود. شیشه ریلی آلاچیق قابل استفاده در تمامی ابعاد و اندازه‌ها می‌باشد که شیشه مورد استفاده در آن شیشه سکوریت ۸ میل می‌باشد.

بیشتر بخوانید: آلاچیق چوبی

آلاچیق مدرن شیشه ای
آلاچیق مدرن شیشه ای
آلاچیق مدرن شیشه ای
آلاچیق مدرن شیشه ای

ویدئو شیشه ریلی آلاچیق


آلاچیق شیشه ای تاشو

از این نوع آلاچیق شیشه ای می شود به راحتی در فصل گرما و در تمام فصول سال استفاده نمود. می توان شیشه را جمع و دوباره باز نمود و ورود و خروج هوا را فراهم نمود. آلاچیق شیشه ای تاشو در هر ابعاد پانلی قابل اجرا می باشد. در این سیستم هیچ گونه درزی بین شیشه ها وجود ندارد، زیرا شیشه ها توسط نوار به همدیگر قفل می شوند. آلاچیق شیشه ای تاشو طرفداران بسیاری پیدا کرده است، به طوری که موارد استفاده از آن هر روز بیشتر می شود و علاوه بر محیط مسکونی و ویلایی در محیط های تجاری مانند رستوران ها و کافه ها و همچنین محل برگزاری سمینارها و … بسیار پرکاربرد شده است. یکی از مزایای شیشه تاشو آلاچیق ویژگی تاشو بودن در فصل گرم است. زیرا با فرا رسیدن فصل گرما و تمایل بیشتر برای استفاده از فضای باز و آزاد می توان دیواره ها را جمع کرد و در نتیجه از نسیم و هوای آزاد لذت برد. از سوی دیگر در فصل زمستان می توان دیواره های شیشه ای را به راحتی باز کرد و عایقی مناسب در برابر سرما و باد ایجاد.

آلاچیق شیشه ای تاشو
آلاچیق شیشه ای تاشو
آلاچیق شیشه ای تاشو
آلاچیق شیشه ای تاشو

ویدئو آلاچیق شیشه ای تاشو ریلی


ویژگی‌های آلاچیق شیشه‌ای

 • امنیت
 • تنوع رنگ
 • عایق صوتی
 • غیر اشتعال بودن
 • تنوع در حالت بازشو
 • مقاوم در برابر فشار باد
 • عایق در برابر گرما و سرما
 • وزن کاملا سبک پروفیل upvc
 • قابل استفاده در تمامی فصول
 • قابل استفاده بر روی پشت بام
کلبه چوبی

ساخت کلبه چوبی مدرن

کلبه چوبی مدرن نمایی بسیار متفاوت و زیبا دارد. این کلبه تلفیقی از خانه چوبی قدیمی و سبک مدرن می باشد. نما و بازشوهای شیشه ای از کف تا سقف کشیده شده اند. در این گونه کلبه ها مصالح به کار رفته در ساخت این کلبه ها نسبت به کلبه های چوبی قدیمی به روز تر بوده و معماری آن به صورت اصولی تر اجرا شده است.

نمونه آلاچیق شیشه ای

الاچیق شیشه ای باغ، آلاچیق آکاردئونی مشکی در حیاط
الاچیق شیشه ای باغ
الاچیق شیشه ای در باغ از نمای داخلی
الاچیق شیشه ای باغ
الاچیق شیشه ای باغ شیش گوش با سقف شیشه ای
الاچیق شیشه ای باغ
آلاچیق دور شیشه ای
آلاچیق مدرن شیشه ای

موارد استفاده از آلاچیق شیشه‌ای

آلاچیق شیشه‌ای را می‌توان در تمامی فضاهای باز متفاوت استفاده کرد. مکان‌هایی که می‌توان اشاره کرد:

 • گلخانه‌ها
 • روف گاردن‌ها (پشت بام)
 • حیاط منازل مسکونی
 • رستوران‌ها و کافه‌های سنتی که فضای باز و سبز دارند.
 • باغ ها و تمامی مکان‌هایی که خود شما خواستار اجرای آلاچیق شیشه‌ای در آن مکان هستند.

بیشتر بخوانید: گنبد شیشه ای

آلاچیق شیشه ای
آلاچیق شیشه ای
آلاچیق شیشه ای
آلاچیق شیشه ای

آلاچیق شیشه ای باغ

آلاچیق شیشه ای در حیاط و اتاق شیشه ای در باغ روشی مناسب برای لذت بردن از یک منظره بدون مانع است. جهت اطمینان از اینکه نمای آلاچیق شیشه ای در باغ، توسط فریم ها از بین نروند، بنا به درخواست مشتری آلاچیق شیشه ای را میتوان با پانل های شیشه ای بدون قاب (فریم لس) می سازند. پانل های شیشه ای، به شما این امکان را می دهند با یک منظره پاناروما بدون هیچ عنصر مزاحم از محیط اطراف خود لذت ببرید. از انواع دیگر آلاچیق شیشه ای که به صورت یک اتاق اضافه به ساختمان متصل میشود و دید ۳۶۰ درجه دارد سان روم گاردن است که امروزه در باغ ها و خانه های ویلایی بسیار پرکاربرد است

الاچیق شیشه ای باغ

آلاچیق شیشه ای پشت بام

اجرای آلاچیق شیشه ای در پشت بام منزل می تواند سبب آن شود که از فضا به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید. با وجود آلاچیق شیشه ای نمای زیبا و خاص به بام داده و کاربرد فضای خالی پشت بام خود را بهینه نمایید. البته ساخت و اجرای این نوع سازه بسیار پر اهمیت و حساس است و در نتیجه نیازمند افراد متخصص در این زمینه است. تیم پنجره شهر مجری انواع سازه شیشه ای با کیفیت بالا می باشد و می توانید با اطمینان کافی پروژه خود را به ما بسپارید.

طراحی اتاق روی پشت بام
آلاچیق شیشه ای پشت بام

قیمت آلاچیق شیشه ای

برای تعیین قیمت آلاچیق شیشه ای عوامل گوناگونی تاثیر گذار است از جمله تاثیرگذار‌ترین عوامل می‌توان به متراژ و یراق آلات مورد استفاده در شیشه آلاچیق اشاره کرد. برای تعیین قیمت شیشه آلاچیق، بایستی کارشناس از محل بازدید نماید سپس متراژ دقیق را محاسبه کرده و توسط کارشناس فروش قیمت نهایی مشخص و اعلام می‌شود.

قیمت آلاچیق شیشه ایواحدقیمت (به ریال)
آلاچیق شیشه ای همراه با خدمات اجراییمترمربع۹۰,۰۰۰,۰۰۰

اجرای آلاچیق شیشه ای

شرکت پنجره شهر مجری آلاچیق شیشه ای و انواع سازه شیشه ای، با بیش از ۱۰ سال سابق در این زمینه می باشد. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت اجرا و نصب این نوع از آلاچیق های زیبا، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پیش فاکتور و قیمت اعلام شود. این شرکت آماده ارئه مشاوره رایگان و اجرای پروژه های شما می باشد.

آلاچیق شیشه ای

برای خرید و نصب درب و پنجره دوجداره upvc می‌توانید با شرکت پنجره شهر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید. تیم ما بهترین محصولات را با نازلترین قیمت به شما ارائه خواهد داد.

برای مشاهده نمونه کارهای ما به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

پروژه های اجرایی پنجره شهر

آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
پروژه شیشه بالکنی تاشو بابل
پروژه آلاچیق مدرن شیشه ای بابل
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
آلاچیق شیشه ای گنبدی
آلاچیق شیشه ای گنبدی
آلاچیق شیشه ای گنبدی
آلاچیق شیشه ای گنبدی
پروژه بالکن شیشه ای تاشو
پروژه آلاچیق مدرن شیشه ای
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم
آلاچیق شیشه ای با استراکچر آلومینیوم

آلاچیق شیشه ای در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

آلاچیق شیشه ای را می توان در محیط هایی مانند : گلخانه‌، روف گاردن‌ها (پشت بام)، رستوران‌ها و کافه‌های سنتی، باغ ها و حیاط منازل مسکونی به کار برد.

آلاچیق شیشه ای در چند مدل قابل طراحی می باشد؟

آلاچیق شیشه ای در انواع مدل های هندسی گرد، مربع و … و بازشو های آکاردئونی، ریلی، تاشو و … قابل اجرا می باشد.

۵/۵ - (۵ امتیاز)

۱۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *