پارتیشن شیشه ای رنگی – پنجره شهر بابل

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه ای رنگی


پارتیشن شیشه ای از نقطه نظر شکل ظاهری دارای تنوع بسیار زیادی می‌باشد. این تنوع شامل فریم دار بودن یا نبودن پارتیشن، تک یا دوجداره بودن آن و مواردی از این نظر می‌باشد. یکی از انواع مدل‌هایی که به تازگی مورد توجه بسیاری از معماران ساختمانی قرار گرفته است استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی می‌باشد. پارتیشن شیشه ای رنگی در واقع همان پارتیشن های شیشه ای ساده با همان مزایا و قابلیت ها هستند با این تفاوت که در ساخت آنها به جای شیشه‌های شفاف از شیشه های رنگی استفاده می‌شود.

 

پارتیشن شیشه ای رنگی
پارتیشن شیشه ای رنگی

اگز شما به دنبال ایجاد فضایی مدرن و دلنشین در محیط زندگی یا کار خود هستید، احتمالا تا به حال به پارتیشن رنگی فکر کرده‌اید. یکی از اصلی ترین روش‌های تقسیم بندی فضا به سبک مدرن و در نظر گرفتن زیباسازی محیط، استفاده از پارتیشن رنگی می‌باشد. لازم به ذکر است که از ترکیب شیشه‌های رنگی و استیکر میتوان به طرح های بی‌نظیری دست یافت.

همانطور که می‌دانید، رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و ویژگی‌های زیبایی شناختی جایگاه مهمی دارند. اثرات خیلی مثبت رنگ‌ها در محیط موجب ترکیب شیشه و رنگ در معماری می‌شود. استفاده از پارتیشن های شیشه ای جهت جداسازی در دفاتر اداری و شرکت‌ها بسیار مرسوم شده است و بهره گیری از شیشه های رنگی در پارتیشن‌ها حس نوآوری و مدرن بودن و انرژی بالاتری را به محیط القا می‌کند.

پارتیشن شیشه ای رنگی
پارتیشن شیشه ای رنگی

 

بهبود فضای زندگی با پارتیشن شیشه رنگی

امروزه این نوع پارتیشن‌ها به یک ویژگی محبوب جهت قسمت بندی طراحی داخلی تبدیل شده‌اند و به طراح اجازه مانور بیشتری برای دیزاین های متنوع و تغییر ابعاد بخش‌های مختلف را می‌دهند. برای مثال ساختمان‌های تجاری یا مسکونی خود را در نظر بگیرید، که یک اتاق بزرگ را که در حالت عادی فقط امکان استفاده برای دفتر کار یک شخص است را قصد دارید به اتاق‌های کوچکتر جهت استفاده تعداد نفرات بیشتر، تقسیم کنید.

یعنی دیگر نیازی به صرفه هزینه و وقت زیاد برای انجام تغییرات موردنظر شما در اتاق، تخریب کف، سقف یا دیوارها نیست. یعنی شما از این طریق، نه تنها یک فضای مدرن و رنگارنگ را ایجاد نموده‌اید، بلکه با رنگ‌های متنوع و درخشش نورهای رنگی روحیه خود و اعضای خانواده را نیز تغییر خواهد داد.

 

انواع شیشه رنگی پارتیشن :

  • شیشه رنگی لمینت
  • شیشه رنگی لاکوبل
  • شیشه رنگی سندبلاست
  • شیشه اسپندرال
  • شیشه رنگی مات

 

پارتیشن شیشه ای رنگی با شیشه لمینت

یکی دیگر از راه‌های داشتن یک پارتیشن شیشه ای رنگی استفاده از شیشه‌های لمینت است. با استفاده از طلق‌ها علاوه بر حفظ خاصیت اصلی شیشه لمینت، با رنگ‌ها خاص و دلنواز خود جلوه ویژه‌ای به پارتیشن شیشه‌ای شما خواهند بخشید.

از آن جایی که شیشه لمینت، در دو نوع مات و شفاف وجود دارد، پارتیشن رنگی ساخته شده با این شیشه نیز می‌تواند در دو نوع مات و شفاف باشد. نکته قابل توجه در پارتیشن رنگی با شیشه لمینت این است که نمای پارتیشن از دو طرف یکسان است. تنها نقطه ظعف این شیشه ها قیمت تمام شده بالای آن‌ها نسبت به سایر آیتم‌ها می‌باشد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

 

پارتیشن شیشه ای با شیشه لاکوبل

شیشه‌های لاکوبل رنگی، تنها از یک طرف نما دارند و در جاهایی بکار می‌روند که تنها یک روی شیشه دیده می‌شود. مزیت استفاده از شیشه لاکوبل در پارتیشن های شیشه ای رنگی، قیمت پایین تر آن‌ها نسبت به پارتیشن با شیشه لمینت است.

 

چرا از پارتیشن شیشه رنگی استفاده می کنیم؟

استفاده از رنگ‌ها همیشه یکی از عوامل تاثیر گذار در روحیه افراد بوده است. رنگ‌ها می‌توانند مستقیما به آرامش، شور، نشاط و به طور کلی انرژی افراد تاثیر بگذارند. اگر از شیشه رنگی در پارتیشن اداری استفاده کنیم، انتخاب درست رنگ شیشه، می‌تواند بر انرژی و روحیه کارکنان موثر باشد و بازدهی افراد را نیز بالا ببرد. رنگ‌هایی مثل سبز و آبی آرامش بیشتری به محیط می‌دهد و استفاده از رنگ‌های قرمز، نارنجی و بنفش می‌تواند انرژی و هیجان را در افراد بالا ببرد.

بنابراین با توجه به تاثیرگذاری بسزایی که رنگ‌ها در روحیه کارکنان سازمان دارند و وجود روحیه خوب در افراد باعث افزایش بازدهی می شود، استفاده درست از پارتیشن شیشه ای رنگی می‌تواند یک عامل برای موفقیت سازمان باشد.

 

کاربرد پارتیشن رنگی شیشه ای

  • تقسیم یک اتاق به چند بخش جدا از هم : اگر می‌خواهید طرح یک اتاق را تغییر دهید چند پارتیش شیشه ای گزینه خوبی هستند، چون که فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.
  • اتاق رختکن :
  • داشتن یک اتاق رختکن جداگانه در یک آپارتمان، رویای هر شخصی است. اگر اتاق جداگانه برای این کار ندارید، استفاده از یک پارتیشن شیشه ای رنگی علاوه بر جذابیت ظاهری این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. از آنجا که شیشه اجازه عبور نور را می دهد دیگر نیازی به چراغ هم ندارید.
  • دفتر کار : اگر می‌خواهید درون منزل کار کنید می توانید بخشی از اتاق نشیمن را به این منظور مجزا کنید.
  • ادارات و محیط کار : جهت جداسازی اتاق کارکنان، مدیر عامل، اتاق جلسات و کنفرانس می‌توان از پارتیشن شیشه ای استفاده کرد.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای رنگی

قیمت این نوع پارتیشن نیز، مثل سایر مدل های پارتیشن های شیشه ای، بر اساس جنس شیشه، فریم دار یا فریم لس بودن، ابعاد و … متغیر است. قیمت پارتیشن به ازای مترمربع محاسبه خواهد شد.

شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، توری پلیسه، پرده های مدرن و … می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *