موارد مهم در اندازه گیری پنجره – پنجره شهر

اندازه گیری پنجره دوجداره

اندازه گیری پنجره دوجداره


اندازه گیری پنجره دوجداره

در یک کارخانه ساخت و نصب محصولات upvc اندازه گیری ابعاد پنجره‌ها بسیار مهم است. اینکه پنجره‌های شما به چه صورتیی طراحی، ساخته و اجرا شود به همان اندازه گیری اول بستگی دارد. از این رو در شرکت پنجره شهر افراد بسیار متبحری را برای اندازه گیری ابعاد پنجره‌های upvc در نظر گرفته‌ایم. با توجه به توسعه استفاده گسترده از پنجره‌های upvc با شیشه دوجداره در کشور که منجر به افزایش تعداد تولیدکنندگان این محصول شده است برخی سوالات و ابهامات در زمینه موارد مهم در اندازه گیری پنجره برای مشتریان عزیز، همکاران و تکنسین‌ها در بخش‌های تولید پروفیل upvc، ساخت پنجره و نصب پنجره دوجداره، به وجود آمده است.

شرکت پنجره شهر در صدد برآمده در این مقاله آنچه را که خود در این زمینه تجربه کرده و جهت کسب آن، زیان‌های بسیاری را متحمل شده است، در اختیار سایرین قرار دهد تا بلکه بهبود کیفیت پنجره در ساخت و نصب باعث رفاه حال هموطنان و رضایت پروردگار شود.

موارد مهم در اندازه گیری پنجره
موارد مهم در اندازه گیری پنجره

 

موارد مهم در اندازه گیری پنجره دوجداره

این مطلب شامل مواردی است که ممکن است در هنگام اندازه گیری در و پنجره پروژه‌ها از نگاه مشتریان قبل از انعقاد قرارداد پنهان مانده و باعث تطابق در یا پنجره تولید شده با محل قرارگیری نصب پنجره می‌شود. و در نهایت به نارضایتی کارفرمایان و خسارت مالی تولید کننده یا مشتری منجر شود. بدین منظور توچه شما را به نکات ذیل برای جلوگیری از ضرر و زیان ناشی از سهل انگاری در اندازه گیری و سفارش گرفتن جلب می‌نماییم.

موارد مهم در اندازه گیری پنجره
موارد مهم در اندازه گیری پنجره

  1. اندازه گیر نخستین نفری است که نکات فوق را در پروژه دیده و مورد بررسی قرار می‌دهد. بنابراین باید خود را پیشاهنگ سازمان دانسته و تمامی مواردی را که خارج از عرف به نظر می‌رسد در قسمت ملاحظات ذکر نماید تا هنگام ساخت و نصب درب و پنجره لحاظ شده و موجب تسهیل کار شوند.
  2. اندازه گیر موظف است همیشه دستورالعملی را بین خود و مسئول نصاب شرکت تنظیم نماید که بر اساس این دستورالعمل، هنگام اندازه گیری از پروژه‌ها باید همیشه از سمت راست حرکت کرد و  کدگذاری پنجره یا در را بر همین اساس انجام داد. در صورت چرخش و کدگذاری از سمت راست، نصاب با آگاهی از این که اندازه گیر از سمت راست حرکت کرده متوجه خواهد شد. به کدام درب یا پنجره کد شماره ۱ تعلق گرفته است.
  3. اندازه گیر موظف است پس از طراحی درب یا پنجره و اندازه گیری دقیق محل نصب آن، تمامی نقشه‌ها را با حالت‌های بازشو موردنظر شامل راست بازشو یا چپ بازشو کنترل و سپس به تایید کارفرما برساند. تا از هرگونه اشتباه تعیین گردد و برای تهیه نقشه و ساخت پنجره به امر اندازه گیر رسانیده شود.
  4. اندازه گیر باید هنگام ترسیم درب و پنجره، تناسب ابعاد در عرض و ارتفاع را به یک نسبت کوچکتر در نظر بگیرند تا افرادی که در مورد نقشه نظر کارشناسی می‌دهند، با نگاه کردن به نقشه در مورد ابعاد واقعی آن دچار اشتباه نشوند.
  5. چنانچه هنگام طراحی درب و پنجره upvc، به درخواست کارفرما پنجره یا در، در ابعادی خارج از استاندارد سفارش داده شود. اندازه گیر باید کارفرما را به صرف نظر از این درخواست متقاعد کند و در غیر این صورت با گرفتن تعهد کتبی از کارفرما در قرارداد فی مابین تمامی عواقب و احتمالات پیش بینی نشده را از عهده خود ساقط و به کارفرما محول می‌نماید.

موارد مهم در اندازه گیری پنجره
موارد مهم در اندازه گیری پنجره

 

روش اندازه گیری ابعاد پنجره upvc

برای اندازه گیری ابعاد درب و پنجره upvc به افرادی با تجربه و دقت بالا نیاز است تا بتوانند محصولی فراتر از نیاز مشتریان را عرضه کنند. پرسنل اندازه گیری و طرحی، درب و پنجره دوجداره را از حیث ابعادی، حالت‌های بازشو، هماهنگی پروفیل و طرح پنجره دوجداره با نمای ساختمان و دیگر پنجره‌ها، هماهنگی رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره با رنگ دیگر شیشه‌ها و میزان عبور نور از آن و میزان آلودگی صوتی بررسی می‌کنند. تا این امکان را به مشتری دهند که محصولی با مشخصه‌های درخواستی خود داشته باشند.

موارد مهم در اندازه گیری پنجره
موارد مهم در اندازه گیری پنجره

مشتریان ما خواهان بهترین و مناسب‌ترین محصول درب و پنجره دوجداره هستند. و از آنجا که اعتماد و رضایت آنها سرمایه ماست تیم پنجره شهر تلاش می‌کند با استفاده از راهنمایی‌های درخور، انتظارشان را برطرف کند.

تلفن تماس :

۰۱۱-۳۲۳۲۳۲۹۷

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۳۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۴۰

۰۹۱۱۳۱۸۰۰۵۰

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *