باکس شیشه ای گل

در زمانی که مدرن بودن و به روز بودن محصولات و کالا های انتخابی برای انواع کاربری های مختلف مطرح است می بایستی با حالت های به روز شده و مدرنیته پیش رفت از این رو می خواهیم شما را با اتاق تراریوم آشنا سازیم زیرا این مدل از پارتیشن ها دارای جذابیت و جلوه خاصی هستند و می توانید برای دفتر کار و محیط خانه شما بسته به نوع کارایی از آنها استفاده کنید.

پارتیشن شیشه ای گل (تراریوم)

آیا تا به حال پارتیشن شیشه ای همراه با گل دیده اید؟ آیا اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

در واقع درون این پارتیشن ها میتوان با روش های منطقی و به روز، گل هایی به سبک زندگی شیشه ایی (تراریوم) کاشت. باکس های گل شیشه ایی چیزی شبیه به تراریوم می باشد. درواقع تراریوم، گلخانه ایی در مقیاس کوچک است. در حالت کلی دو نوع تراریوم داریم: تراریوم بسته و باز. تراریوم‌های بسته درپوش‌دارند، اما دهانه تراریوم‌های باز هیچ درپوشی ندارد.

اتاق تراریوم
اتاق تراریوم

باکس شیشه ای تراریوم

بی‌ربط نیست اگر تراریوم را اکوسیستمی خودکفا تعریف کنیم. گیاه و خاکِ داخل تراریوم بخار آب تولید می‌کنند. این بخار روی جدار داخلی محفظه می‌نشیند و دوباره به‌درون خاک چکه می‌کند و جذب ریشه گیاه می‌شود. تکرار این چرخه باعث تغذیه خود به‌ خودی گیاه خاک می‌شود. شاید بپرسید که در تراریوم‌های بسته، اکسیژن گیاه چگونه تأمین می‌شود؟

گفتیم که محفظه تراریوم باید شفاف باشد. دلیلش هم این است که نور خورشید باید از جدار محفظه عبور کند تا فرایند فتوسنتز در گیاه تحریک شود. به‌موجب فتوسنتز دی‌اکسید کربن به اکسیژن تبدیل می‌شود و تراریوم‌ می‌تواند نفس بکشد. به‌همین دلیل است که تراریوم‌ها نیاز به رسیدگی چندانی ندارند و می‌توانند تا چند سال هم عمر کنند.

حال با این توضیحات می توانیم مطمئن به امن بودن محیط رشد گل شویم.

باکس شیشه ای گل

اجرای باکس شیشه ای گل توسط تیم پنجره شهر

باید بدانید که با نور پردازی و قراردادن سیستم تهویه به سلامت گل اهمیت داده شده و همچنین می توانیم با طراحی زیبا و ظریف درهای بازشو شمارو به رسیدگی راحت تر گل ها دعوت کنیم. لازم‌ به ذکر است سبک‌ کاشتن گل و زهکشی با توجه به نوع گل توسط مجموعه مهندسی پنجره شهر قابل اجرا می باشد. پارتیشن های باکس گل میتواند چشم‌اندازی زیبا برای کارکنان یک اداره به همراه داشته باشد. فرض کنید در بین دو کارمند با توجه به تفاوت در نوع فعالیت می توان با گذاشتن این سبک از پارتیشن علاوه بر جدا سازی دو بخش، به محیط کار زیبایی خاصی بخشید و همچنین محیط پر از آرامش را برای مجموعه فراهم کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی آتریوم

باکس شیشه ای گل

اتاق تراریوم گل برای محیط اداری

میتوان گفت که یکی از کمیاب و  زیبا ترین پارتیشن های موجود  پارتیشن گل و گیاه میباشد. این پارتیشن ها ترکیبی بسیار جذاب و زیبا از گل ، شیشه و آلومینیوم با رنگ بندی و کیفیت متنوع در پروفیل و یراق آلات درب پارتیشن می باشد که برای جداسازی قسمت های مختلف در یک دفتر کار مدرن مورد استفاده قرار می گیرد . بکارگیری شیشه به عنوان جداکننده فضا در انتقال نور محیطی به طرفین پارتیشن کمک شایانی نموده و همچنین در کنترل صدا نیز نقش بسزایی را ایفا می نماید. پارتیشن های گل و گیاه زیباترین نوع پارتیشن های قابل استفاده در دفاتر کار اداری و منازل می باشند. این‌ پارتیشن‌ با طراحی زیبا و منحصربفرد خود میتواند منظره ایی زیبا برای ببینده رقم بزند‌.

بیشتر بخوانید: دیوایدر شیشه ای

باکس شیشه ای گل

گلخانه شیشه ای داخل منزل

امروزه گلخانه شیشه ای داخل منزل که سازه هایی با تکنولوژی بالا، بسیار مستحکم و مطابق با جدیدترین استانداردهای روز اروپا می باشند، به روزترین نوع سازه گلخانه در دنیا به شمار می روند. چنانچه قصد دارید گلخانه شیشه ای خود را بسازید یا یک کیت گلخانه پیش ساخته شده را خریداری کنید با کارشناسان ما در پنجره شهر تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را در خرید یک محصول با کیفیت راهنمایی نمایند همچنین برای مشاهده نمونه کارهای ما به آپارات پنجره شهر مراجعه نمایید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

۱۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *